Po roaccutane

Príspevok v téme: Po roaccutane
Joseph95

Ahoj. Asi pred 3-4 mesiacmi som doužíval Roaccutane (bral som ho asi pol roka), veľmi mi pomohol, mal som veľké akné po celej tváry, celý som bol červený atď.. teraz mám už len vpredu na lícach červené flaky, čo je absolútne nič oproti tomu čo to bolo, ale tie flaky sú úplne rovnaké ako keď som ho doužíval, takže mi to vôbec nemizne.. vie niekto poradiť?

ebi777

ahoj, ja sa chystám kúpiť dermaroller za cca 13 eur,, a to 1mm,,, na fórach odporúčajú tie redšie, tak si kupujem zatiaľ tie 192 ihličkové, že tie sú lepšie na jazvy po akné

tiež treba myslieť na dezinfekciu dermarolleru,,, údajne stačí aj obyčajná alpa, ale treba to precízne dezinfikovať

roaccutane

aky neviem ...ale najprc zacnem s tymi stredne hlbokymi ihlickami a potom si este prikupim dermapen ...ma viac ihliciek blizko seba a je vacsia pravdepodobost ze ti to trafi jazvicku

Joseph95

ty si ten dermaroller mal? nikdy som o tom nepočul, až teraz som si o tom prečítal a asi si to aj kúpim, má tu s tým niekto skúsenosti?

roaccutane

joseph ved to chapem ze obrazne si to myslel ...ale raz to bude vsetko okey ...kup si na to dermaroller odstupom casu asi pol roka po roacc..