Dvijité videnie Diplopia

bez

Klára moc ďakujem aj ja mám veľa vyšetrení za sebou tento týždeň M.Rez.sono krč.ciev všetky výsledky sú v poriadku a je to stále horšie musím skúsiť všetko čo sa dá iba ten kto túto chorobu má alebo mal vie niečo onej to chápe.Ďakujem

klára911

Rada by som aj ja podelila so svojou skúsenosťou. Asi pred 2.5 rokom som mala podobný problém. Začalo to častou bolesťou hlavy, neskôr sa pridali aj komplikácie so zrakom. Rozdvojoval sa mi obraz. Výsledky vyšetrení boli našťastie v poriadku. Ale problém pretrvával. Na odporučenie lekára som navštívila psychológa. A priznám sa bolo po probléme.
Prajem veľa štastia.

tono š

Janka rád by som Vám poďakoval že ste mi odpovedali.Rád by som vedel viac ale na Vašu adresu sa nemôžem dostať skúste mi napísať na moju.Ďakujem

jana 2

uz dva dni vaham ci mam napisat pozeram forum casto ale len ako clovek ktory si dost vytrpel a vie pochopit strach s choroby druhych mam 32 rokov a dve deti pred 4 rkomi som zacala mat dvojite videnie a postupne aj bolesti hlavy u lekarov som chodila od dveri ku dveram a vysledky ziadne co som vytrpela iste viete pochopit lebo tak isto som mala ocne vysetrenia v poriadku precitala som vela literaturi a dopracovala som sa asi k tomu co vy mam nador po dlhom boji aby ma poslali na ct sa to potvrdilo nebudem rozpisovat podrobnosti lebo sa viem vzit do vasich pocitov.dnes som po operacii nador mi vybrali zda sa ze je vsetko v poriadku,prajem silne nervy a silu bojovat nevzdavajte sa jana