Život v Anglicku? Máme to skúsiť?

Príspevok v téme: Život v Anglicku? Máme to skúsiť?
Karin369

Ahojte večer prišiel manžel z roboty s tým že mu ponúkly prácu v Anglicku.Zvažovali sme to asi celú noc.Plat by mal o 540€ vyšší ako tu, ponúkli mu aj celkom velký dom v Londýne alebo menší v Bratforde pozerali sme foto domov a páčili sa nám aj tá práca pre manžela bola fajn.Máme aj 3 deti 5 a 13 ročného syna a 15 ročnú dcéru.Ktoré mesto si máme vybrať Londýn alebo Bratford??Ako je to tam zo školou a škôlkou??Prosím o všetky rady ako sa tam žije a tak..proste všetko čo vás napadne.Máme to skúsiť??Lebo manžel sa musí rozhodnúť do zajtra do 15:00.
••••••••••••••••••••ĎAKUJEM••••••••••••••••••••••••••

o.m.g♥♥♥♥

Nebyvam v Londyne a neprisla som sem len koli benefitom ok?
Moj muz robi a ja som so synom doma a poberam housing a chart benefit na dieta ale moj muz robi ja tu zijem 7 rokov niesom tu koli benefitom ok ......?

o.m.g♥♥♥♥

Ja platim 450£ za 3 izbovy dom+obyvacka/jedalnicka a mala terasa na dvore.
Housing mi plati 360£ mesacne a ja doplacam iba 90£ mesacne takze byvanie ma stoji 90£.
Takze je tu milionkrat lepsie ako na Sr.
Kto ma prilezitost treba ist :)

ebi777

franceska

aj ja som hneď na to myslela, tieto veci ma napadali, ale tu išlo o úplne niečo iné, postupne sa to rozuzlilo,,
už sa to aj doriešilo...

0vecka

2 franceska precitaj si celu temu potom pochopis ze tu islo o nieco uplne ine. Tuto by nehrozilo ziadne nevyplacanie alebo nejaky odrb.

franceska

pozor na ponuky je vela podvodnikov prides tam a praca nikde a este o prachy vas oberu a mate problem sa dostat domov. anglicania su velmi arogantny narod a strasne piju a okradaju cudzincov

Karin369

takze do Anglicka sa nejde lebo ponuku dali manzelovmu kolegovi lebo on by isiel len s priatelkou. (to sa firme oplatí viac lebo nemusia platit jazykové kurzy vybavovat skoly.....) takze ostávame verný našej Bratislave :D ale dakujem za názori