Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...

Príspevok v téme: Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...
mitochondria

dobry den, ide o to ze uz vyse roka som vo vztahu, ja som este panna, on uz mal nejake vztahy predomnou, netlaci na mna, zlaty je trpezlivy, a velmi to ocenujem, viem ze mu to chyba...ja by som ten sex s nim uz aj chcela zazit, nejdem tu riesit co ako kam, akurat mam strach z predstavy ze by som mohla otehotniet, ja viem ze ochrana taka onaka...ale aj tak, mam 23, a blba nie som, len ide o tu moznost ze vzdy k tomu moze dojst (viem ze je to zly pristup, ze s takym postojom si sex nikdy neuzijem, ani ten prvy ani ziaden potom, ale aj tak...) riesili ste tiez niekedy nieco take? dakujem

dpk1

mitochondria, sorry chápem, že pre teba ide o reálny problém a nie je to na smiech, ale nemôžem si pomôcť reku...

tak praktikujte anál, cez zadoček určite neotehotnieš, ani cez tri gumy a iné skafandre, či ochrany, z ktorých máš strach, že by mohli zlyhať a ty by si otehotnela, no minimálne s trojčatami. :D.

Že pozdravujem priateľa, ten musí mať inak presilenú pravačku po roku, alebo ľavačku, alebo oboje.

ps: tvoj problém je v hlave a potrebuješ nejako odbúrať tie kraviny a nezmysli, ktoré ti naháňajú strach. Začnite s jemnými spôsobmi, zapojte prstíky, pusiny a ono to potom postupne dôjde raz aj na hlavný (v)chod :).

momo26

dlho nie - preto ho treba vzdy nejak inak okorenit :P
proste dobry kuchar si klientov udrzi tak, ze vzdy pride s niecim novym, zaujimavym.. a obcas staci pouzit len ine korenie :) maso moze zostat stale to iste :)

poPotvorka

aj ked sex hra vo vztahu velku ulohu ,nemyslim si ,ze len sex suvisi s pocitom stastia ....
otazne je, ako dlho dokaze clovek fungovat bez apetitu ?

momo26

slnovrat
zaujimave :)
takze len ja som tak divny, ze by som ju nevymenil?
a co ak budete mat vysoky vek? odstrelite sa? lebo nebude sex?

Annkaaa

Presne to poznam co pises, to je len problem v hlave nic viac... preane som s tym istym roky bojovala aj ja a dokonca som si koli tomu pokazila aj dlhorocny vztah, aj ked ja som uz v 18tich prisla o panenstvo. Proste to iste som riesila aj ja, bolo to hrozne ako ma to nicilo, vobec som si sex nikdy neuzila vobec mozno par krat som sa odviazala ale potom som cely mesiac pomali psychicky uplne vynervovala. Dokonca ma to znicilo az tak ze som prestala byt v sexe aktivna stracala som on zaujem, ale po rokoch obav, teraz mam 28 a az teraz mi doslo aky je sex uzastny a skvely, zrazu som sa prestala bat, je to aj o partnerovi to medzi nami bolo take silne ze mozog vypol, uplne vypol a vnimala som len krasne pocity nic ine. Treba presvedcit svoj mozog ze je to hlupost co si nahovara a hl. nebrat vazne hlupe pribehy od kamaratok ci z internetu... (ze zena otehotnela aj pocas neplodnych dni a pod. keci..)

Lulita

zmizik prisiel

Mimulus - ja som dala radu, treba ist za psychologom, sama si neporadi, bude vynervovana, ked sa tak strasne toho tehu boji