Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...

Príspevok v téme: Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...
mitochondria

dobry den, ide o to ze uz vyse roka som vo vztahu, ja som este panna, on uz mal nejake vztahy predomnou, netlaci na mna, zlaty je trpezlivy, a velmi to ocenujem, viem ze mu to chyba...ja by som ten sex s nim uz aj chcela zazit, nejdem tu riesit co ako kam, akurat mam strach z predstavy ze by som mohla otehotniet, ja viem ze ochrana taka onaka...ale aj tak, mam 23, a blba nie som, len ide o tu moznost ze vzdy k tomu moze dojst (viem ze je to zly pristup, ze s takym postojom si sex nikdy neuzijem, ani ten prvy ani ziaden potom, ale aj tak...) riesili ste tiez niekedy nieco take? dakujem

Logitech

Momo asi ti nerozumiem, najskor pises ze ona by chcela aby to slo rychlejsie, potom ze nechce byt dominantna.
Potom zase z nej urobis ranene kacatko a posles mi anglicky zvast co si lepia 18 rocny sopliaci do statusov na FB.

Co je z toho vlastne pravda. Neviem ci som uz taky rozbity (Vcera som vstal o 3 rano, cestoval 5 hodin zakaznikovi a bol som u neho do 8 vecera, do 12 som este sedel v restike a bare a teraz som este stale v robote) alebo to co pises nedava zmysel naozaj.

Logitech

Ked chces, tak mi daj tvoje telefonne cislo a budem ti pisat kam vsade pojdeme, a ked bude vzdy den pred tym, tak ti poviem ze nie. Co ty na to.
A ak sa chces stretnut tak to raz za 2 mesiace pre teba spravim :)
Takto si predstavujes ze by si sa mal k nej dostat?

Podla mna sa pozeras na oblohu a vidis hviezdu, ale keby sa lepsie pozries tak zistis, ze to je supernova.

Co si myslel pod tymto "jej vadi ze nemam skusenosti, ts.. to je haluz co?"

ze pokial si nepretiahol cely okres a nebol si aspon 5x lieceny na sifilis, tak si neskuseny? Ci ako?

Logitech

To si pleties. Boj je boj a trapenie je cosi ine. Proste si z teba robi debila a ty skaces ako na gumicke. Len ta natahuje a usiera si z teba.

poPotvorka

som v podobnej situacii ako ty ,ibaze, ked on navrhne ja sa zlaknem a z jedneho dovodu sa nedokazem odhodlat a ist za nim ,alebo on za mnou ... to je jedno
ale ja som stratila cloveka ,ktoreho som nadovsetko mala rada a obcas sa citim akoby niekde uveznena ,proste mam strach z noveho ....... nemozem o tom ani pisat ,lebo znovu niekde spadnem :-/
no ok momo ,tak len dalej pokusaj ;) drzim palceky ,aby si nasiel stasie
pekny vecer :)

poPotvorka

no je tazko radit ... hlavne ,ked vieme ,ze su ludia ,co maju vyrazne odlisne sexualne potreby
--
no otazne je (a mna to zaujima) ,ze kto z partnerov by sa mal prisposobit ?
ma sa dvojica milovat menej ,lebo to chce ten menej temperamentny ,alebo ....
presne o tom pise Blondula (dnes 12:18) ja som nereagovala ,lebo netusim ako poradit :-/ ... ale myslim si ,ze sex nie je nejaka arena ,kde jeden potrebuje zvitazit nad tym druhym
-
..a ano momo26 ... mas pravdu do slaka a nie si ty .... ??? alebo sa to radeji nebudem pytat :)))