Budem vôbec niekedy aj ja šťastná?

Príspevok v téme: Budem vôbec niekedy aj ja šťastná?
smilee223

Ahojte, môj problem je ten ze nemám pre čo/pre koho žiť. Som smutná, stratila som zmysel zivota..celé dni sedím doma, sama...ked je pekne chodím sa prejsť s mojou jedinou láskou a jediním stvorením, ktoré ma má rado(psom) aby som sa odreagovala a presla na iné myslienky...inokedy sa chodím korculovať..ale uz ma to coraz menej baví pretoze stále chodím sama...
Vôbec niesom stastná...síce mám vsetko co chcem a mala by som byt za to vdacná...mám rodinu, mám kde bývat, mám čo jest...mám vsetko hmotné co k zivotu potrebujem...ale predsa mi nieco chýba :(

Pred nedávnom som mala chlapca, ktorý ma údajne "lubil" ja jeho lubim doteraz...ale uz som pre neho nicím,velmi som sa v nom sklamala...a snazim sa na neho zabudnút :( aj ked to ide len velmi tazko..a kazdy den kvôli nemu placem :(

Dalsie co mi chýba sú priatelia a kamarati, najlepsia kamaratka..nemám ziadnych :( Co by som dala za to keby mám najlepsiu kamaratku, ktorej sa môzem zverit s mojimi vssetkymi problemami, no mám smolu, nemam :( a preto to vsetko drzim v sebe a je mi hrozne...

Ja uz neviem co mam robit aby som aspon trochu bola stastná a nasla v kazdom novom dni nieco pre čo sa oplatí žiť..lebo ja viem ze zivot je krásny (zažila som) ale len vtedy ked ho mám s kým žiť

A čo sa este tyka mna mam 20 rokov tento rok som skoncila strednú skolu, na vysku sa chystam az o rok...

kiko12

ono aj mna to takto laka ze pojdem von s niekym pojdem niekde prec...mam skoro vsetko co chcem aj vlastne auto ale ja neviem co mi je proste som taky zakukleny pako a zvykol som si na to...zmenila ma jedna razantna vec v zivote a som silny introvert..ked ma to laka ist niekde ..preblesknu mi tie veci v hlave a nejdem :( ....chodim iba tam kde musim ...ako posudzjem si normalna baba nemas sa zaco hambit ...popripade ak mas surodencov alebo bratrancoov a sesternice podobneho veku tak s nimi niekam vypadni spoznas novych ludi a pojde to :)a zo skoly nemas nejaky znamosti ?? odkial si lokalita ???

smilee223

lenze mne uz je z tej samoty doslova zle :(

tak velmi by som chcela ist s niekym napr. do mesta, do kina, na kavu, na kupalisko, do parku sa prejst, do prirody, po obchodoch a tak...

na vsetko som sama :( a to ma nebavi :( nemam pre koho zit

kiko12

ja idem tiez na vysku o rok ...:D...ja som si na to zvykol na tu samotu ...iny zivot napr s niekym si ani predstavit neviem ...nechcem nicit zivot niekomu druhemu zbytocne :(

jedulka

víš, vypovídat se je velmi důležité,ale buď raději, že zrovna žádnou nemáš.Bolavé srdce zaměstná mozek na dlouho, v podstatě se pořád ptáš proč?To by si jí za chvilku oddělala nadobro.Zkus se třeba vypsat a každý den to po sobě čti.Vím, že je to těžké, ale až popíšeš pár listů dojde ti, že to nikam nevede, že je to stále to samé dokola.Jdi opravdu na VS a bydli na intru, aby ses nemusela vracet domů,kde ti ho asi všechno připomíná.Najdeš nové lidi,nové přátele,a všechno pomalu ale jistě budeš vidět jinýma očima.

p.d.

Ja niekedy fungujem na zotrvacnost, potom je lepsie. Ak sa ti nechce, tak prepni na autopilota a nechaj sa zivotom len unasat. Ked sa ti bude chciet alebo to situacia bude vyzadovat, tak zacni byt znovu aktivna. Clovek by sa nemal vnutorne tak premahat, lebo to nie je dobre.

smilee223

kiko12: aspon vidim ze niesom sama :(

a to ze si nikoho nemal, neznamena ze nikoho nebudes mat :)
ja by som bola radsej keby som toho chlapca ani nespoznala, aspon by som sa pre neho 5 mesiacov kazdy den netrapila :( :(

kiko12

presne ako by som to ja pisal narozdiel odteba som nikdy nikoho nemal ...mam tiez 20 rokov...moj problem je ten ze kamaratov som mal strasne vela ale vykaslal som sa na vsetkych a pomaly uz iba na jednej ruke si ich dokazem zratat ...za to vsetko si mozem sam a som hrozne chladny clovek a za toto vsetko moze jedina vec v zivote ktora ma zmenila :(