Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priehlbinky po ťažkom akné

kiko12

o tejto metode som teda nepocul a zda sa mi to ako vymysel ze ti vyrezu kozu z nejakej casti tela ....maximalne som pocul o presiti jazvy vznikne z toho vyvysenina ktora sa zbrusi laserom a je po jazve ...alebo ze tu jazvu ti vyrezu a zasiju.. pri oboch metodach je 50 percenta uspesnost niekedy ostavajui jazvy este vacsie ako boli ...a robi sa to pri velkych jazvach ...ked pise ze ma priehlbinky po akne asi ich ma vela a presit si cely ksicht mi nepride ako rozumne ....lekari robia tento zakrok neradi pytal som sa na tom par dokktrov ..neradi to robia preto lebo tam je riziko zhorsenia jazvy ..a neni ani najlacnejsie..ked mas drobne jazvy a je ich vela nad touto alternativou neuvazuj ...daj si do goooglu subcision scar alebo excision scar...uvidis o co tam ide ..

quikquik

NASETRI SI!!!!!!!!! Nelutuj investovat do seba.Videla som na zahranicnej stanici ako liecia jamky po akne po puberye.Ozaruju to a potom vyrezu z inokadial na tvojom tele kusky kozeckt potom do tej jamky ktoru narezali aby vradtla do toho nova koza.Pockaj kym si zarobis peniaze oplati sa yo.Viditelny efekt to hol.Potom sa to prelepilo .Plet po pol roku bola jemnejsia bez viditelnych jam.Pockaj kym budes mat oeniaze a porozpravaj sa so koznou lekarkou.Je to ucinne pekne by sa to zmiernilo.

kiko12

ja mam tie z take male drobne priehlbinky na tvary mam aj vypukle jazvicky take biele ...vsetko sa da ale 100 percentny vysledok dosiahnes tazko ja to riesim ...pojdem asi na laser ..ktory je celkom drahy ale zavisi od typu pozri si na nate forum dost ludi sa nanho stazuje ze vyhodili strasne vela penazi a ucinok skoro ziadny---vyskusaj dermaroller alebo dermapen(single needling) ..je to celkom lacne a dosst ucinne pozri si o tom nieco na internete ...vysledok s tym urcite dosiahnes minimalne tak 50-70 percentne zlepsenie...ak mas financie tak skus aplikaciu kyseliny hyauronovu do jazvy injekciou a ti to pekne vyhladi hned nemam s tym skusenosti ale pozri na nate celkom dobre vysledky...ja s tym idem bojovat...vie to dost nastvat nejake blbe jazvy po blbom akne...:/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.