Ako vyzeralo vase najtrapnejsie rande?

malina258

Jedla som doma postrúhané jablko, a pozerala som v telke niečo vtipné. Ako som sa zasmiala, tak jablko mi nejak zvláštne vbehlo do nosa, a nešlo ani dnu, ani von. šteklilo to celý deň. No a večer sa šlo na rande. Prišiel, pekne oblečený, usmial sa, a ako ma šiel pobozkať, neskutočne mi zakrútilo v nose, a nedalo sa to ovládnuť - kýchla som mu rovno do ksichtu. Z nosa mi vyletelo jablko, pekne obalené hustými soplami. Pristálo mu na líci.
Tak som mu ho s najväčšou hanbou utrela rukou, a odvtedy sme sa nevideli. :)

Xpert

riadne sme sa ozraly cervenim vinom bozkavali tulili sme sa zrazu ma odstrcila gejzir sabla osablila mi nohavice nohu topanku vyzeral som ako dostaty smrdel som ako pes nastastie to nikto nevidel bolo v neskorich hodinah v parku a po ceste domov som nikoho nestretol Ale vtedy sme uz boli spolu asi 4dni.Prezliekol som sa osprchoval cakala ma pred cinzakom este donisol som jej taki ten polystirenovi chlebik a pokracovalo sa.To ste ju mali vidiet ako sa tvarila ked sa ospravedlnovala nevedela sa na mna ani pozret aka bola rozkosna a ja som sa v tom vyzival ako sa hambi eteze sa to stalo jej nie mne.

ebi777

ale ja si ani na také neviem spomenúť :D
iba na také scény, keď som trošku to prehnala s alkohol, to boli dosť trápne situácie :)

ebi777

ja tiež si lámem hlavu, ale som nemala žiadne trápne rande... tak ako 0večka

neviem si na nič také spomenúť

poPotvorka

Mimulus ... nebolo pokracovanie ,len ked sa na jednej akcii dozral vykrikoval mi ,ze "ajtak budes moja ty krava jedna" :DD
ebi .... my sme sa bezne prevazali ,netusila som ,ze ...... :)))

cherryberry

Rande z internetu--------čakám----------čakám-nedočkala som sa :D

Potom mu volám a on že:Mama mala autonehodu. To samozrejme nevedel, že od kamoša viem, že jeho mama už dávno nežije :)

0vecka

sranda ze ja take trapne zazitky nemam. U mna to bolo vzdy take f pohode pokecanie a bud sme mali zaujem a vyslo to alebo nemali a nikoho som neobtazoval s SMS. Dost ma sokovali niektore historky. A co sa tyka KylieSM tak som tiez sokovany ze takemu chcela dat.