Ako vyzeralo vase najtrapnejsie rande?

Lulita

ja som sa ponahlala na prvom rande za svojim uz teraz muzom :) a spadla som na vysokych opatkoch pred letnou zahradou plnou ludi, roztrhala nohavice, zaspinila sa a chcela som mat arabelin prsten a jednym otocenim byt doma, chcela som sa otocit a ist domov, ze mu zavolam, ze mi nieco do toho prislo, ale prekonala som hanbu a isla, dodnes sa smeje, ze moja veta namiesto ahoj, bola, prepac, ze tak vyzeram, ale strieskala som sa na chodniku :)))

ebi777

ježiš :D
popotvorka a ten pako si mohol myslieť, že preto chceš tak rýchlo čúrať, lebo chceš ísť rýchlo na vec, a nechceš aby ťa tlačil mechúr :D :D v týchto veciach sú chlapi veľmi domýšlavý :)

nenávidím, hlášku, ideme sa povoziť, 100% radšej odmietnem :D

poPotvorka

kviz1
zeny ?
---
ja sa pamatam ,ked ma jeden dlhorocny kamarat zobral akoze previest autom (bol to pikap) zastal niekde na vedlajsej ceste ,akoze chcel "debatit" no a potom ma zacal bozkavat a kedze som nechcela, aby ma posinkoval ,tak som mu povedala ,ze mi treba cikat ,ale ze sa bojim ist von ,lebo bola tma a nikde ani zivej duse ..... no a on na to ,ze "tak nemusis ist von chod dozadu" akoze do auta .... no nadrzany chlapi znesu bars co :-/

kylieSM

nikdy by som to nikomu nepovedala, ale možno pobavím..:-D
som tak troška na sado maso a natrafila som na chlapa(dominanta) na nemenovanej zoznamke.. písali sme si, zdal sa byť seriózny, skúsený. posielali sme si fotky, boli sme si sympaticki. prišiel den kedy sme sa mali stretnut. ked som ho zbadala, myslela som, že ma šlak trafí. tak o 10cm menší odo mna o 20kg lahší (a to ja som normálnej postavy) vedela som že to bude zlé :D...išli sme na večeru, bol to tipický malý ukričaný debilko s plešatou hlavičkou a tenkými rúčkami...hanbila som sa nenormálne v tej reštike. potom sme mali ist večer do jeho kancelarie niečo skúsiť. zavolal kamaratovi ktory nas tam mal hodiť, lebo on o vodičak vraj prišiel...sadli sme do auta a ten jeho kamarat si z neho taku srandu robil..že dovi dopo ja som si pripadala strašne...:D prišli sme do kancelarie, mala som si lahnut na stol. tak som to dohrávala teda podla plánu, ked už som čakala že aspon niečo bude, povedal že je unaveny... faux pas....som si doma drbla ešte dve vodky aby som rychlo zabudla...:D