Ako vyzeralo vase najtrapnejsie rande?

Sejla

Maoam a to čo akože si sa mala pozerať ako hrajú tenis? :)
Jaj ľudia najtrápnwjšie "schôdzky" by som to nazvala, lebo ja si dodnes nikdy neuvedomujem, čo je to rande, aký je rozdiel medzi rande a normálnym idením niekam von :) som zažila najviac úplne ako decko 14,15, rokov a trápne to bolo z mojej strany, ani nebudem rozprávať, ešte by som si tu skazila reputáciu :D

BobMarley

Akoze baby nechapem...to ked niekto preziva film a reaguje na repliky len aby Vas mozno pobavil, to je akoze fakt najvacsi trapas? Lepsie by bolo s niekym nudnym kto len sedi a nic nehovori...
A ked sa niekto smeje na gauci, tak nechapem co je na tom divne ak je niekto trochu viac odviazany a zovialny...

Maoam

kks, to sa budete smiat, nastastie sa mi to stalo iba jeden jediny raz a je to sto rokov dozadu, ale bol to fakt trapas, dotycny prisiel na rande so svojim najlepsim kamosom a sli hrat tenis :DDDDDDDDDD

Ratka

Môj nájtrápnejší zážitok sa stal veľmi dávno. vtedy sme ešte chodili na strednú školu a boli sme na lyžiarskom výcviku. jedného dňa ma pozval na rande. bola to krásna prechádzka, pokým nezažalo husto snežiť. nám to však neprekážalo, až na to že sa mi totálne roztiekla farba z mihalníc.
celú dobu nič nepovedal, ani náznakom, že sa niečo stalo. ked som sa vrátila z rande šla som do kúpelne a tam som sa uvidela v zrkadle! no bola to hrôza!
čierna farba roztečená po lícach! cítila som sa hrozne.
teraz po rokoch sa na tom už len smejem, ale vtedy som bola zničená,lebo ten chlapec sa mi veľmi páčil.

Cindy35

joj, to ja som zazila uz vela trapnych rande, ani si nespominam na najtrapnejsie
ale je pravda ze vacsina muzov sa na prvom rande sprava velmi slusne

peppy

Tak pre mna bolo najtrapnejsie rande s jednym typkom, ktory sa uuuuplne na vsetkom stale hlasno rehotal. A boli sme na kave v jednej luxusnej kaviarni a sedeli sme na gauci. On sedel z takej strany gauca, kde uz nebola opierka za nim, a vzdy ked sa rehotal tak sa pri tom zaklanal dozadu a buchal si po kolenach. Raz tam pri tom skoro spadol z gauca, co u neho vyvolalo dalsiu vlnu rehotu. Casnik tam po nas cely cas zazeral lebo bol hlucny, recitoval mi Hviezdoslava, rozpraval trapne vtipy, zdravil hosti, ktori tam prichadzali alebo odtial odchadzali, aj ked ich nepoznal a podobne. A uplne najviac bolo ked sa ma opytal, ze ci mi nevadi, ze sa smeje na vlastnych vtipoch ale vraj co ma robit, ked su take dobre :D :D
Ked mi na 2. den pisal, ze co poviem na nase stretnutie, tak som mu odpisala, ze budem na to vzdy spominat s usmevom na tvari :D ale viac som s nim uz nesla von. Stacilo mi raz.

lilyianka

ja som sa pomaličky snažila zosúvať z tej sedačky a prepadnúť sa pod zem ... ruku som si dala tak, že akože nie sme spolu a nepoznám ho ..... a na konci som veeeľmi rýchlo vychádzala z kina totálne zahanbená ...on sa ešte celý večer na mňa zamilovane pozeral ..... ale po mesiaci sme to skončili (chvalabohu) a jeho argument, keď som povedala, že teda nič z toho (lebo som videla, že je namotaný a zaláskovaný) bol, že a čo na to povie jeho mama :D že ho nechcem, tak som mu vysvetlila, že ma to absolútne nezaujíma .... inak on už po dvoch týždňoch naplánoval, kedy a kde budeme mať svadbu, koľko detí mať budeme a kedy spolu začneme bývať ...takže som rýchlo utekala čo najďalej od neho ....

BobMarley

Najhorsie je ked sa Ti baba iba lubi ale nic o nej nevies a potom ziatite ze si nemate ani co povedat...
Ale je to individualne, su typy ludi, ktori s potrebuju vyrozpravat a ani nerozmyslaju nad zmyslom toho co hovoria (vela zien), ale v tomto pripade je to paradoxne vitany druh spravania, lebo je to lepsie ako byt ticho.
Aj ked niekedy som nevedel ako reagovat na tie nezmysly (napr.nezohnala som zlty lak na nechty, alebo cely vecer o tom ake kolaciky upiekla)...a potom som si uvedomil aky premrhany cas to bol...kazdy totiz mame nejake problemy s roznou zavaznostou a niekoho proste toto trapi...
Uplne najhorsie su primitivne a hlupe zeny, ktore nerozumeju ani prazakladnym temam (spolocenskym, vedeckym, filozofickym, literatura, umenie atd...). Tak tadeto fakt cesta nevedia, jedine ju dostat do postele, ale aj na to je potrebna urcita konc=verzacia a pri sexe co budeme ticho?