Vztahy vzniknute z pokecu a pod.

pandorica

Moja mama mala také zoznamovacie obdobie, ale na nikoho normálneho tam nenatrafila.Bol tam napr.jeden, čo sa prezentoval ako boháč, posielal jej fotky ako stojí pred nejakou jachtou, luxusným autom, "vchádza" do obrovského domu.Na rande prišiel v sandáloch a ponožkách,v silonovej košeli a na favorite!A hneď sa chcel nechať pozvať k nej domov, ešte že mala rozum a odpalkovala ho.

Hrac

som akurat prihlaseny :-) absolutne nie som uchylny, asi preto mam 0 RP :-D

aj ked napisem na sklo tak hned pisem ze nechcem stretko ani nic, len popisat, nieco dozvediet a pod.

GiovanniX

2 krat som mal z pokecu vztah,ale nevydrzal koli dialke hlavne,takze uz z netu nehladam,ale clovek nikdy nevie,ale mam jednu kamosku,co uz 6 rokov ma priatela z pokecu :)

pandorica

Ale myslím si,že je väčšia pravdepodobnosť, že narazíš, možno nie priamo na úchyla, ale na podvodníka, klamára.Skrátka, cez internet si vymyslíš o sebe, čo len chceš.Viem, že aj v skutočnosti ťa niekto môže oklamať a podviesť, ale cez tie netové zoznamky je to pravdepodobnejšie,nie?

poPotvorka

piettro
presne tak ,prednedavnom tu jedna baba zakladala temu ,kde sa stazovala ,ze je sama a ze nema ziadnu kamosku/kamosa no a ked som jej povedala chod na pokec odpovedala ,ze tam je sam uchyl ?
tak sa vas pytam ludkovia co tam mate ucet ,ste uchylni ?
myslite si ,ze sem nechodia ludia z pokecu ?
vsade su ... ludia ,co maju rozne chute ,rozne navyky je na vas ako ich poziadavky dokazete odrazit ,alebo ignorovat

pandorica

Na pokec chodia aj normálni ľudia?Viem, že si tam puberťáci robia srandu z kdekoho.Neviem, do takto vzniknutého vzťahu by som asi nešla.

mackani

Ja som cez pokec išla na jedno stretko ked som mala 15 (teraz mám 17), bolo to fiasko, otrasné... chodila som s tým chalanom 3 dni a zistila som že silou-mocou chce sex, tak reku že dovidenia. Ale našla som si tam aj super najlepšieho kamoša, nič medi nami nebolo a ani nebude, je to moj naj kamoš,lepší než nejaká kamoška, lepšie sa s ním porozprávam o všetkom :) Ale na vzťahy by som už sociálne siete nevyužívala, vôbec.

piettro

neviem preco sa pokec az tak odsudzuje ale moj nazor je ze 80% z tych uchylakov su normalni bezni chalani len v anonymite to skusaju drsnejsie, v reali su urcite krotki a mozno vela z nich su prave vasi chalani :) plne chapem ze snimi sa nechce niktora pustat do reci

ale preco je mienka ze je tam sami uchyl a pod? ti isti ludia ziju v reali, kolko chalanov ktori ani nechodia na pokec sa vedia este lepsie v reali pretvarovat nez ti na pokeci.

len je to tam take okatejsie

Bozidara

Aj ja som s mensimi prestavkami asi 5r navstevovala pokec. A pisala (aj stretla) som sa poväcsine s normalnymi muzmi. Tych "podivinov" som akosi zavcasu odhalila. Doposial mam obcasne výmenné mailiky ako sa im dari a pod. No musim povedat, ze som tam nasla aj lasku. Jediny, ktory za to stal ... sme spolu 2 roky a hodlame nas vztah zlegalizovat. Tak mi drzte palce...