Byt trpezliva?

Príspevok v téme: Byt trpezliva?
Tzena

Prosim o nazor. Nie som si ista ci byt trpezliva alebo on nema az taky zaujem.
Bude to pol roka co som s partnerom(aj ked sa pozname rok). zacinam ho mat viac a viac rada ale citim problem..
Partner je velmi pozorny, dostavam kvety, skoro kazdy den mi pise, malickosti pre mna atd..(takze mam pocit ze ma ma rad) aj ked na druhej strane moj problem je ze za toho pol roka sme nestravili ani jeden vikend spolu. Vzdy to boli len 2 veceri v tyzdni. Partner je rozvedeny a ma deti takze polovica vikendov je s nimi co chapem. ale tu druhu co mohol byt so mnou vzdy uz mal nieco naplanovane s kamaratmi. A mne to zacalo vadit. Porozpravali sme sa tento vikend travime spolu (aj jul a zvysok aug ho neuvidim bo zasa je to naplanovane s kamaratmi a detmi)
chcela by som sa spytat ako by ste to videli vy, ci mam byt trpezliva a dat mu viac casu alebo to nieco znamena a ja to nevidim.. (chcem byt trpezliva lebo je to fajn chlap ale trapi ma to coraz viac a viac)
Dakujem za precitanie a nazor.

Lulita

nuz, on asi ani len netusi, ze chces byt mama...zo skusenosti kamaratky viem, ze chlap s detmi uz dalsie nechce, ona ho tlacila roky rokuce kym s nou dieta mal :)) ale docielila svoje

uprimne to na velky zaujem nevyzera, ty musis vediet, co k tebe citi, aky mas z neho pocit, chlap, ktorý ma zaujem o zenu vazny, chce byt s nou co najviac a volne dni urcite, porozmyšlaj, pockaj chvilu ak to tak citis a uvidis sama, ako sa to vyvinie

Tzena

Ja viem ze mam este nejaky ten cas aj ked som chcela byt mladsia mama ako 35. Len som chcela poznat nazor aby som nenosila ruyove okuliare a za 5r by mi povedal ze deti nechce bo stratil niekde na ceste zaujem alebo nikdy taky velky nemal len ja som to nevidela..ono chlapi niekedy nepovedia..
Momentalne porozpravanhe asi nepomoze bo zarucit mi nic nemoze (co chapem) a o case vie. Len je pre mna tazke tieto tyzdne vydrzat a negativne myslienky prichadzaju a zacinam Mat Otazky

Nie je az tak dlho sam a ani zabehany zivot, by som nepovedala..

Lulita

asi mu to vyhovuje, su chlapi, co maju urciti styl zivota najma, ak su dlhsie sami a takto im to vyhovuje, zije zivotom stareho mladenca a ci ho zmenis...netusim...asi nie, mal by ti venovat viac casu, ak to s tebou mysli vazne, myslim tým obmedzit tie panske jazdy, jasne, ze detom sa chce venovat, to je zase ine

Emily opat

Ok, tak to mas este cas na deti. Keby si mala 35, uz by som cas nestracala.
Inak hovoris, ze je k tebe pozorny a sprava sa pekne.
Skusila by som sa s nim porozpravat, po pol roku vikend vo dvojici, je rozhodne na mieste.

Tzena

Emily- raz na zaiatku sme sa bavili a vie ze chcem rodinu. vraj on tiez. Ak tsetko bude ok tak vraj vzdy chce 3deti a by mal este jedno. Ked som sa spytala na pojem vztahu- dost rezonovalo sloboda-stretavanie kamaratov (bo s byvalou ich nemohol velmi vidavat), ale aj spoluzitie, spolocne predstavy o zivote-len dufam ze toto nebolo povedane bo som to chcela pocut.
Tyzden dozadu som dostala pozvanie na jfnu svadbu a v piatok idem vecer na druhu zagratulovat.
Ono kamaratom ma predstavil,.. Len..neviem..asi by som chcela nejaku istotu nie len keby ako..chcem vfiet ci ma ma rad a ci mam robit vsetky kompromisy atd. Viem ze to mi nikto nemoze zarucit ale chcem nazor ci si myslite po faktoch ze to moze mat vyznam. Diky

Emily opat

Tzena a on vie, ze ty chces rodinu? On ju chce tiez? Dalsie dieta?
Preco nejdes na tie svadby s nim? Si vobec jeho oficialna partnerka? Z toho co pises, sa mi zda vas vztah velmi vlazny. Aby za pol roka nestravil s tebou jediny vikend....

Tzena

maoam- dakujem.
Slnovrat- skusenost alebo nazor? Musim povedat ze toho sa trochu obavam a nie som ista ci to zvladnem by na 3a viac. Och jaj, a zasa padam na dno..