Nemam priatelov

Príspevok v téme: Nemam priatelov
zewa

Ahojte. Nemáte pocit, ze v poslednom case tu je moc vela prispevkov s tymto nadpisom? Pre mna je dost zrejme, ze to vyplyva z doby, v ktorej zijeme a tym, ze niekto sedi pri PC a chatuje alebo sa hra alebo ja neviem co, nechodi von, do spolocnosti a zije svoj virtualny uzkostny svet. Ked si niekto odvykne od ludi, casom zacne mat uzkosti. Ale tie sa daju prekonat tym, ze to clovek bude stale a stale skusat, chodit medzi ludi az to napokon zmizne. To, ze niekto nema priatelov nie je o tom, ze ti ostatni su divni. Ale to ja, ja osobne som za to zodpovedny. Mna uz fakt nebavi reagovat na tieto prispevky s rovnakym nazvom, uz si pripadam ako papagaj. Ale to je vsetko o tom, ze kazdy chce mat vsetko hned, hned teraz. Hned teraz odpoved na prispevok (ved naco by sa niekto pozrel do historie, ze ich tam je milion podobnych), hned teraz chcem priatelov, hned sa chcem zbavit uzkosti, depresie, a ja neviem coho este. Hned to nikdy nepojde. Dlho trva, kym sa clovek dostane do stavu, az zisti, ze je to zle. A takisto dlho bude trvat sa z toho dostat. A aj to len v pripade, ze sa budete skutocne snazit a nie len o tom pisat a rozpravat. Ciny robia cloveka. Nie reci..

jedulka

p.d. to je silná myšlenka k zamyšlení! Chovám se obráceně,mám náruč otevřenou ale každý na ní kašle-nikdo nikomu nevěří ...Naučila jsem se to u koní,tam se bez důvěry neobejdeš vůbec.Ale mnoho jsem se naučila právě tady.Opravdu hodně,můj říká, že jsem se tady našla.
Zewa ...jeden příběh né ze života,kterým si jen pomáhám vyjádřit se ale odsuď.Žužová 21 letá holka se chce pomstít své matce za to že mají každá jiné názory.Chce aby trpěla a vymyslela si,že když zhubne na kost,tak se bude máma trápit a ona bude mít svojí pomstu.Šílené!!!Místo toho aby prostě svojí matku objala a řekla jí,že jí miluje.NE neklepu tady nesmysli,vždy si to nejdříve ověřím osobně.I tohle jsem si ověřila,výsledek byl víc než překvapující .....

p.d.

Tak vseobecne, ak budu ludia stiahnuti do svojich ulit, tak to bude aj tak vyzerat. Ja si myslim, ze ludia sa spoznavaju aj na inej urovni ako len v "hlave". Radsej prijmem to, ak mi niekto vynada ako by mi mal pri objati vrazit noz do chrbta...

jedulka

p.d. proč je tady tolik nedůvěry?I tady na fóru,kolik je tady lidí co mají pod nickem i svůj email? Málo velmi málo...mě už to přijde jako paranoia.

p.d.

Mne nesedi mentalita tunajsich ludi, kazdy sa zenie za peniazmi, nevedia sa uvolnit. Mozno je to len sebaklam. Skus sa spriatelit s ludmi z inej kultury.

jedulka

zewa,tvoje příspěvky mám ráda a kladně je i hodnotím....předpokládám, že jsi dneska měla jen špatný den ...a ani nechci vědět proč.
mám jen názor, nejsem odborník,ale je velmi jednoduchý,ostatně jako všechno na co přijdeš.Doba se mění,stále se mění,ale lidé se jí nechtějí přizpůsobit,ale chtějí aby se doba přizpůsobila jim.To není možné.
Nevím odkuď se tato neplecha bere i mě velmi zaráží.
Nejlépe se pomáhá lidem, kteří v tom lítají tak rok až dva, ti jsou ještě zaskočeni co se to s nima děje a mají ještě dost sil s tím něco dělat.Člověk má ještě dost možností jim pomoci a když se podaří,tak to těší.Není jednoduché, aby ti věřili ale dokuď nebudou mít důvěru tak s nima nehneš,musíš si najít osobní cestičku k nim,aby ti alespoň maličko uvěřili.Pak už to jde celkem snadno.
Lidi kteří jsou v tom dlouho, nevěří nikomu ani nejbližším,natož tady někomu na fóru.Ty nech tak, jen tě vysílí a osoh žádný.
Na druhou stranu jsou tady i lidé, když je tobě na hovno tak ti okamžitě a bez váhání pomůžou.Často si musím odpočinout,ale ztratit naději to né ....

Mike43

Že sa nezachovali ako kamaráti už sa snímku len zdravím a nič iné a mám už len jedného kamaráta ale má aj iné veci takže je zaneprázdnený tak som vcelku sám nemám ani priateľku pritom nie som nejak extrémne škaredý k ženám som slušný ale k čomu to je keď každá chce nabušeného svalovca s tučnou peňaženkou písal som si aj pár babami na pokeci ale na druhý deň už nenapísali nechápem prečo nič zlé som nepovedal. Raz som sa na nete pomaly zaľúbí volali sme spolu stále písali sme si ale bol v tom háčik že mala frajera a boli sme každý z iného kútu Slovenska a ona to mala doma ťažké s rodičmi bola medzi nami vzájomná náklonnosť moc som sa naviazal na ňu a radšej ako sa trápiť som ukončil priateľstvo s ňou. Odvtedy som si z nikým tak úprimne nepokecal. Teraz sa namiesto toho len sledujem po zdravotnej stránke a všetko čo ma zabolí ma vystraší a hľadám príznaky na nete čo to môže byť.

zewa

Hm, tak si tu diskutujte, píšte o sebe v každej teme, lebo to naozaj druhým pomáha.. A admin by mal všetky moje príspevky, kde nepíšem o sebe zmazať, lebo porušujem pravidlá tohto fóra, nie? Tým, čo som omylom svojím príspevkom pomohla sa ospravedlňujem, skutočne som všetko písala len kvôli tomu, aby som sa hrala na mecenáša a mohla radiť. Mrzí ma, že nemám rovnaké problémy ako všetci na fóre, aby som mohla všade prispieť tým, čo som v danej situácii robila ja.

jedulka

zewa,to je co za tému? Vytvořila jsi si tému,odpověděla jsi si v ní!Jaký odborný příspěvek čekáš na laickým fóru?
Luisa tě dobře upozornila na fakt, že se tady mají psát své zkušenosti a informace,ale ty takové lidi posíláš aby si otevřeli ordinaci?:-)))
Proč útočíš na Luisu?Že by nějaký pocit zakomplexovanosti? Jinak si neumím vysvětlit,proč místo solidní argumentace jen útočíš?