Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darovanie srdca - otázka

philips

Na darovanie orgánov je potrebná zhoda v HLA systéme, nestačí len zhoda v krvnej skupine. Zároveň darca srdca musí byť vyhlásený za mŕtveho. Ak by ste sa chceli zastreliť s tým, že darujete svoje orgány niekomu, tak tú pištoľ rovno odložte, lebo vaše telo pôjde na pitvu a z darovania nebude nič.

dodzer

chcel by som sa opitat ci sa da darovat srdce hocikomu kto ho potrebuje a tiez potrebujeme rovnaku krvnu skupinu nato aby sme mohly vhodne darovat.

Mimulus

Nad tým som už rozmýšľal aj ja...Ak by som to naozaj musel spraviť a toho človeka by som miloval tak si kúpim zbraň...napíšem na papier čo a ako...idem do nemocnice a strelím si do hlavy :DDD

ebi777

isteže sa nedá, tak ako je zakázaná eutanázia, tak isto sa nedá dobrovoľne usmrtiť nikoho tu aspoň tu na Slovensku je to tak.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.