Kto ide so mnou chudnúť?

Príspevok v téme: Kto ide so mnou chudnúť?
Monika91

Dnes som začala chudnúť, mám len 22 a pri výške 165cm mám 76kg. Ja viem, je to dost, chcela by som zhodiť tak ccc na 60kg, takže ma čaká ťažký boj. Nebola som vždy pripratá ako teraz, ale ani chudučká ako modelka, ale to mi ani nevadí :) Len posledný rok som bola nejaký čas nezamestnaná a všetko sa to na mňa nalepilo, a teraz som sa prebrala až pri takejto váha. Prišlo s tým veľa negatív, som veľmi vyčerpaná, v ničom sa necítim dobre, keď sa začnem potiť trochu zapácham, aj keď použijem doodorant čo pred tým pri dobrej váhe sa mi nestávalo. A chcela by som sa v prvom rade same sabe páčiť a v druhom rade priadelovi a okoliu, chcem aby ma pochválili ako dobre vyzerám, čo som už dávno nepočula :(
Preto si hľadám ,,spriaznenú dušu,, ktorá tiež začala chudnúť alebo chce začať chudnúť. Budeme si vymienať skúsenosti, recepty, písať si ako sme na tom s váhou a človek nikdy neviem, možno s nás budú aj kamarátky :) Na veku vôbec nezáleží..Len si chcem s niekym vymienať info o chudnutí, veď vo dvojici to ide lepšie, poprípade sa možme medzi sebou aj predbiehať kto viac schudol ;)

blacknoir

ahoj twatka! pripajam sa tiez k vam!
dnes som mala na ranajky vanilkovy jogury, ovsene vlocky neutralne na desiatu cottage uhorku, rajciny, papriku, na obed mam ryzu maso na kari a salat. Rozmyslam, ze po obede si spravim bananové palacinky lebo ja si neviem nedopriat nieco sladké :( a pijem mätový čaj...

twatka

Ahoj monika...idem do toho s tebou...URCITE :-) mam tiez 22...vyska 169 a vaha 71 +-1kg :-)...chcela by som sa dopracovat zatial k 65kg a nakoniec az na 60 :-)...tak dufam ze ked sa budeme podporovat pojde to lahsie...

Ako ti to dnes ide? Ja som si rano na lacno dala 25min na orbitreku a dakych 10 minut posilovanie na zahriatie, ked je vonku takaaa zima :-D...potom ranajky-30g ceralii s vysokym obsahom vlakniny a 2dcl mliecka :-)...pritom som uz stihla vypit 0,5litra vody a aj 0,5l caju (pricom pitie je u mna vacsinou problem)...akurat si idem dat broskynu na desiatu a potom uvarit obed-spenatovy privarok, zemiaky a vajicko...:-) A co ty?

kvetinocka21

ahojte baby,
ja by som sa rada k vám pridala. Mám 21r 165/64,7. Začala som sa zdravšie stravovať, ked som sa vrátila z dovolenky, lebo ked som sa postavila na váhu až mi bolo do plaču. Mala som 68,9. Odvtedy prešlo 15 dní a -4,2 kg. Rada by som v tomto s vami pokracovala. Moj ciel je dostat sa pod 60kg a potom dalej na 56kg. Takze nas caka tazky boj s kilami.:)

tina1983

ahoj... no ja by som si s tebou celkom rada o tom pisala...tiez chcem schudnut..nie volakou dietou, ale zivotnym stylom...
ja mam 30, 173/76 - takze ja by som sa tesila takej 68 kg vahe... len sa tiez neviem nakopnut...
tak ideme do toho..?? :-)

Lapry

Ahoj nemam záujem s tebou chudnúť, lebo som už schudla, ale chcem ti popriať aby ti to vyšlo a aby si sa nezdávala lebo viem že ked schudneš budeš sa citiť perfektné.. :)