Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jednoduchá mikrovlnka pre babku - poradte prosim!

Príspevok v téme: Jednoduchá mikrovlnka pre babku - poradte prosim!
1Anka

viete mi niekto poradit aku jednoduchu mikrovlnku mam kupit pre 78-rocnu babku? uz dobre nevidi a nechcem aby si zlozito zohrievala jedlo, ma doma na dedine len sporak na uhlie. toto by bolo pre nu jednoduchsie. ale potrebujem nieco, co sa lahko nauci, netreba ziadne pridane funkcie, len rozmrazovanie a ohrievanie jedla. dakujem vam za rady.

1Anka

ona praveze mikrovlnku chce, len sa boji, ze s tym nebude vediet zaobchadzat. preto potrebujem tu najjednoduchsiu. dakujem vam za rady, idem si na nete pozriet tie ake ste mi odporucili. ja by som to hladala tyzden a aj tak by som nevedela aku kupit.

pivonka

Take stare babky su velmi nedovercive voci takymto diabolskym vynalezom a vzdy si budu robit aj tak po svojom. Cize budu odmietat tento sposob prihrievania. No a bohuzial maju pravdu. Ak ju mas rada a chces aby este co to pozila v nejakom zdravi, tak jej mikrovlnku nekupuj. Naviac sa jej tým nezavdacis, pretoze ona ma svoj rozum, svoje presvedcenie, svoje skúsenosti.

lilyianka

kúp jej klasickú mikrovlnku, nie digitálnu, ale tú, kde je prvý gombík teplota, čo jej nadstavíte a druhý minúty ..... digitálnou by ste ju zbytočne zaťažovali

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.