Strašné zistenie

Príspevok v téme: Strašné zistenie
ppppomoc

Poznám jedno dievča, s ktorým mi je neskutočne dobre, máme kopu siných zážitkov a je pre mňa veľmi dôležitá. Tak mi napadlo pokúsiť sa posunúť náš vzťah o niečo vyššie. Zo začiatku to odmietala, proste vždy, keď som sa snažil dať najavo že ju beriem ako niečo viac (slovne, fyzicky) začala byť strašne strohá, zmenilo sa jej správanie a jasne odmietla, zo slovami že sa necíti na vzťah (inak má 19r). Tak som jej dal čas, prestal som s tým a po čase skúsil znova. Odvtedy sa náš vzťah zase o niečo posunul a viac sme si dôverovali, trávime spolu veľa času a postupne prišiel aj ten bozk. Ale hneď potom mi povedala, nech na to radšej zabudneme. Nechápal som prečo to robí, tak som sa jej spýtal, či sa jej nepáčim (fyzicky), vraj to tým nie je, vraj je to ňou samotnou a že sa preto nemám trápiť. Odvtedy to bolo na kolíske, raz akoby sme tvorili pár, inokedy sme zas boli \"len\" priatelia. Nevedel som na čom som. Strašne som to chcel zistiť až som sa nedávno dozvedel, že bola zneužitá. Povedala mi to sama. Strašné zistenie pre mňa, ešte dlho bude trvať kým to strávim. A teraz otázka pre vás. Ako sa k nej správať, ako k nej pristupovať, čo robiť, aby som sa jej totálne nezhnusil, ako riešiť vzťah? Ako jej vlastne pomôcť? Samozrejme už sme sa o tom rozprávali, ale ja jej chcem ukázať, aký môže byť pekný vzťah dvoch ludi ale som v bezradnej situacii.a neviem sa pohnut dalej. srdečne ďakujem za rady.

zewa

Po mojich poslednych prispevkoch som sa zaprisahala, ze sem viac nenapisem. Ale:
tuto temu treba uzamknut.. pre dobro vsetkych.. bolo vypovedane viac ako kto chcel vediet..

ppppomoc

Čím dalej tým viac som presvedčený, že tato téma narobila viac škody ako úžitku. A to nebol pôvodný zámer.

jedulka

běžte všíchni nekam, neexistu horší bolest něž strach o život Vašeho dítěte ...když se sostane do stavu,kdy vám dítě umírá ...jděte všichni do prdele

jedulka

nikdo neodpovídá ... fakt že jo,dneska rozhodím nohy každému kdo by chtěl jen za to aby se moje dcera uzdravila ....

jedulka

ano čteš jako jediný dobře.Dnes ale neodpovím,povím až to bude k něčemu dobré
...jinak děkuji všem,že o mě projevujete takový zájem.dnes si do mě můžete i kopnout, dneska jsem jen hromádka nervů,moje dcera dneska prodělala velmi těžkou operaci,tak už se postavte do zástupu ....
Jinak mi už konečně někdo prozraď tě...kde je Mer spravedlnost ?