Začínam si uvedomovať veci

Príspevok v téme: Začínam si uvedomovať veci
mackani

Ahojte, mám 17 a som nejaká smutná v posledom čase. Mávam také obdobia , že nič ma nebaví. Rozmýšlam nad somarinami a všetkým a tak to na mňa potom dolahne. Moja mama má 38 rokov a má hemoroidy (teda aspoň si myslíme) a trpí miernou inkontinenciou, len ona si to chce riešiť po svojom a nechce ísť ku žiadnemu lekárovi. Ked si tak spomeniem aké to bolo pred pár rokmi, všetci zdraví a teraz už starneme a to zdravie robí problémy. Je to také smutné ako ten čas a život rýchlo plynie. Kde sú tie staré dobré časy? Bez problémov , bez starostí? Chcela som sa len niekomu vyrozprávať, ale nemusíte to čítať :) Ked chcete môžete komentovať,rada si popíše s každým niečo na túto tému. :)

smiech

17 rookov a hovori ze starne ...ty si nic nezacinas uvedomovat ani nic podobne ...bud rada ze zijes s rodicmi ktory ta zivia a ty mas slobodu a neries taketo veci...kde su tie stare casi bez starosti ?? ake mas ty prosimta starosti ?? pockaj za par rokov ...ja som bol podobny ked som bol mladsi tak som si myslel o sebe ze som nejak moc dolezity .....mne to pride smiesne co tu pises ...

kabel

mackani, z teba doktorka nikdy nebude, ked sa zamyslas nad trapnymi hemoroidmi...si len pubertalne teatralna a hlupa, prestan hladat problemy, kde nie su a zi.

slnovrat

Hemeroidy su bežná vec, chorí bývajú aj mladí ľudia, aj deti, nechaj mamu nech si to rieši a ty padaj von !

jedulka

nepřemýšlet.Ven chlapce nahánět :-)
Naše společnost, celý náš svět trpí jedinou nemocí a tou je nenávist k sobě samému.

mackani

Neboj, ja si užívam dosť, ale treba rozmýšlať aj nad takýmito vecami a nielen nad zábavou a bezstarostným životom.

pandorica

Ja už fakt nemôžem, 17 ročné dievča sa chce baviť o starnutí a zmysle života! Kam speje táto mládež?! Dievča moje, schmatni plavky a utekaj sa von vyblázniť, lebo sa ani nenazdáš, ten život ti preletí medzi prstami a potom budeš môcť už len rozmýšľať kam sa asi podel.