Chronicky zapal sliznice vulvy a pálenie

Príspevok v téme: Chronicky zapal sliznice vulvy a pálenie
miroslava66

ako by ste postupovali pri liecne bronickeho zapalu? alergia bola vylucna, takisto ako infekcna pricina vyvolana kvasinkou alebo bakteriou, pálenie mam uz takzem dva roky , neustae zapalenu sliznicu a lekari nevedia z coho,,,,biopsia vyvratila syplaziu a lichen et athopicu (kozne choroby)....a potvrdila chronicky prebiehajuci zapal.....co mam robt? nic mi nezabera:(

RNG

Vysoke ASLO znamena pritomnost streptokokovej nakazy. Na to by som pouzival roztok citricidalu a NAC, kedze je zrejme ta nakaza nejak maskovana, takze ju ani telo ani atb nevedia potlacit. Pripadne aj serrapeptazu, ktora tak isto ako NAC odmaskovava zamaskovane infekcie.
No a ako kazdemu ti radim zvysovat viralnu imunitu, lebo virusov je dnes v tele cloveka permanentne coraz viac a tie len cakaju na prilezitost oslabenia tela, napr inou infekciou, aby mohli napadnut rozne sliznice, vystelky organov, nervove obaly a obcas sa mozu ukazat aj vonku, ako opary a pasove herpesy, ale to nie je vzdy.
Pozri cez Google.sk pod rng herpes ako na to doplnkami. Treba ich pouzivat viacero a obcas obmienat.

"Nespecificky zapal" znamena len, ze lekar nie je schopny zistit, z coho pochadza.
Ale za zapalom je vzdy pricina, ktoru treba adresovat a nie vyckavat.

Ivka 1

Miroslava ak budeš chcieť, môžeme sa poradiť ešte s tým gynelógom , pred tromi - štyrmi rokmi sme riešili jednu pani s rovnakými ťažkosťami ako Ty a pomohlo sa jej . Asi by som pokračovala touto cestou. Neviem ako Ty, ozvi sa mi ak budeš chcieť na mail, ak nenájdeš iné riešenie svojich ťažkosti.

miroslava66

Ivka1: dakujem skusim to ,aj ked som skepticka, ja som uz skusala vselico mam doma horu liekov a pripravkov wobenzym, koloidne striebro, tee tre, caje, bylinky, globule cicatridina, liecive mate a capiky s obsahom kys. hyaluronovej, rosalgyn...na mne uz lekarne pekne zarobili :( skusala som aj cinskych liecitelov , akupunkturu... bola som vsade som u kozneho, imunolog, reumatoloh, hematolog, alergolog,tolko lerkarov som nikdy nepobehala ako tento rok.... mam zapal v tele...ASLO 700, ale vraj szo zpalom sliznice vulvy to nema nic spolocne tak ja uz nevem...a mam aj probiotika Biopron9 ...nic z toho nezabralo, ani kupalnie v morskej soli proste nc nic...

Ivka 1

V prvom rade by som začala kvalitnými probiotikami , tie níkdy nič nepokazia. Je potrebné k ním pridať vlákninu - Fields od Greens, Berry nektár a Lýcium plus. Do pošvy aplikovať krém Aloe Vera Gelly a zaberá to aj na zápal vulvy. Je to postup odporúčaný gynekológom,ktorý lieči svoje pacientky prírodnou liečbou, veľmi pekne to zabralo.

miroslava66

ja ale nemam mykozy, proste mam zapal neznameno povodu a lekari su bezradni.... ziadna kvasinka, bakteria alergia, kozna choroba sa nepotvrdila :(

Nikola_PD

ak spravne rozumemiem, mas problem s chronickym zapalom a mykozamy ktore sa ti stale opakuju? Ja som mala roky problem prave s mykozami. Doktorka to po neviem kolkych vysetreniach vyhodnotila ako nedostatocna imunita a odporucila mi komplexnu liecbu. Tak som si kupila enzymy, Wobenzym a brala som ho niekolko tyzdnov. Mne velmi pekne pomohol a mykoza sa mi uz asi rok a pol nevratila.