3mesacne meskanie menstruacie

Aquabella

zoe23- chuda urcite niesom, som skor krv a mlieko.. a stres taktiez nepocitujem vobec..

repka- prepac, som v tomto uplne neskusena.. ale cisty zmiznu po uzivani liekov? lebo ja som mala predstavu o tom, ze keby som nahodou mala, tak je nutna operacia, ze tak sa vyberaju... len sa pytam, neviem :/

zoe23

Mne raz meškala az 5 mesiacov, to som mala 20r. a som uplne zdrava :) A v 19tich mi tiez meskala 3 mesiace. Moze to byt zo stresu alebo mozno malo ješ. Nie si nahodou chuda? Ale nie je dobre mat az taketo vykyvy.

repka

mne raz tiez tak meskala a mala som cysty - ale doktor mi dal nejake tabletky a bolo dobre :) .. .v kazdom pripade je vzdy lepsie ist co najskor k lekarovi.. cysty sa mozu zvacsovat a mozu to byt aj ine problemy.. neviem..

Lenka FITFIT

Ahoj, problém môže byť v zanesených pohlavných orgánoch, je to spôsobené nesprávnym a nedostatočným pitným režimom, spojený so stravovaním.
Pokiaľ máš záujem si to vyriešiť a mať menštruačný cyklus pod kontrolou napíš mi na pavlanska.lenka@gmail.com, veľmi rada ti pomôžem.

ebi777

"DO" gynekológa :D

ty si ale dobrááá východňááááárka :-)))

smiem sa opýtať, že prečo až v septembri? najlepšie by bolo čím skôr