sekretárka v mobile

Príspevok v téme: sekretárka v mobile
Vilko

Dobrý deň
Prosím poraďte mi čo mám robiť. Náhodou som uvidela v manželovom mobile fotografie jeho osobnej asistentky.Neprezerala som si jeho telefón, on ukazoval fotky nášho auta známim a pri listovaní som to uvidela. Cestou domou som sa ho na to spýtal a on mi odpovedal, že o čo mi vlastne ide. Že sú to fotky len do pozadia, aby vedel kto mu volá.
Neverím tomu, lebo tých fotiek tam bolo viac. Je to mladá dievčina, ktorá by mu mohla byť dcérou.
No viem ako to chodí u chlapov pred päťdesiatkou a ešte vpliných a bohatých.
Ako keby nevdel uniesť svoju slávu a postavenie.
Veľmi som plakala a bola som úplne na dne, no on mi tvrdí, že o nič nejde. Sme spolu 30 rokov a nemali sme nikdy žiadne problémy. Máme dospelé deti ktoré študujú a ešte nás potrebujú. Ja som psyhiky dosť labilná a preto to veľmi ťažko zvládam. Nikedy si myslím, že ma trápi naschvál, aby potom mohol povedať že som blázon s ktorým sa nedá žiť.
Neviem čo mám robiť, či mu môžem vôbec ešte veriť.
Je zaujímavé, že moje fotografie v mobile nemá.
Ďakujem za Vašu pomoc.

Maoam

winki - len jedna vec: ked sa ako zena blizis tiez k 50tke, si s muzom ako ona 30r, porodila a vychovala si mu dve uz velke deti, nie je to take jednoduche, ked si tvoj starnuci seladon narazi mladu 20+

samozrejme ona ako zena v strednom veku disponuje iste ovela väcsimi aj zivotnymi skusenostami + ma paky na to, ako vybabre ona s nim, ak sa on do vztahu s mladou skutocne pusti (ci uz cez rozvod s platenim mastneho vyzivneho alebo inak)

ona urobila tu chybu, ze celych 30r pre neho vsetko obetavo robila a popritom pocas toho, ako roky plynuli, komplet odsunula seba samu na vedlajsiu kolaj a venovala sa jemu, detom a domacnosti...tento scenar sa opakujem milionkrat, samozrejme, kedze on dobre zaraba, iste sa nemali materialne zle, ale.......

ona by mala tiez urobit par veci, aby panko v rokoch zneistel.......

ci uz panske jazdy, konicky, prestat varit a prat - vsak nech perie a vari mlada, ak s nou uz spava :D a kopa inych veci

je vela zien, ktore okolo 50tky (aj skor) zacinaju uplne novy zivot...osobne ich poznam fakt vela, samozrejme to nie je bezbolestne, ale vzdy lepsie, ako trpiet naveky

Maoam

chlapi ako on sa stali uspesnymi AJ preto, ze za sebou ROKY mali zenu, ktora im kryla chrbat, ktora komplet prebrala domaci full-service vratane vychovy deti a on sa mohol sustredit kompletne na karieru a zarabanie penazi, ked sa blizi 50-tka, toto je 'odmena', takze decka su uz velke, co sa dotycna musi naucit, je mysliet na SEBA SAMU a z toho domaceho full-servicu znacne ubrat, zvlast, ak sa potvrdi, ze pipka s nim uz spava - teda aj on s nou, nech sa o neho postara ona :DDDDDD

panko rychlo zisti, ako sa veci maju

poPotvorka

oblak .... lieta v oblakoch ,ako to tu citam ,ale ano mas pravdu.... za tie slova sa ospravedlnujem ,ale nikto vam nekaze po mne citat :))

jedulka

dej si otázku.Co je lepší? Být nešťastná a nebo se oprostit od strachu a udělat co ti tady ženský poradili? Vždyť život je změna a změna je život.