tehotna? prosim poradte

Príspevok v téme: tehotna? prosim poradte
mishel_

Dobry den,stale som pritom ze som tehotna po tej tabletke, sice mala som uz od toho dve.menstruacie a ta druha prisla o 5 dni skor a myslela som si ze je setko ok dalsia mi ma prist uz za par dni a mala som vytok asi den a proste zacinam sa nejako velmi pozorovat a ked ma boli brucho alebo krize tak ze to suvisi s tym myslite ze som abo nesom alebo je to len moja psychika lebo teraz som z toho na dne a kazdy den len stresujem .dakujem:/

mishel_

Cathy18 fuuha fakt sa citim lepsie lebo aj ja mam uz vsetky skoro priznaky tehotenstva a l tej ciare som ani nevedele no divne je ze.ja taku iplne slabucku mam co vidno na.opalenej pokozke.a.si myslim ze.to nic neznamena ale dakujem vsetkym aspon trosku ste.mi zvysili sebavedomie

michaella_a

jaj .. ja som vtedy bola hrozne tiez zufala a dusila som to v sebe ale ked sa zameras na nieco ist napriklad ked mas niaku partiu kamaratov tak snimi ist von a zabavit sa odreagovat sa

mishel_

Hmm teraz som nepochopila ze ci je.to otazka ci som sa z.niekym o tom bavila a ak ano tak nie.nebavila drzim to v sebe

cathy18

aj ja som zazivala podobne stresy, ale ver mi, je to len psychicke, nesmies na to mysliet. Mne pomohlo ze som prave vtedy mala akademicky tyzden a sustredila som sa uplne na ine, tak som na to vobec nemyslela. Ja som zase zabudla uzit antiku na zaciatku obalu a mala som predtym nechraneny styk, tak som zjedla tu hnusnu tabletku PO a som ok, ale stresy nenormalne, bolo mi furt zle,horucky som mala, nenormalne silne kramy k tomu, ze som myslela ze potracam a proste vsetky priznaky tehotenstva ktore existuju snad, dokonca aj tu typicku tehotensku ciaru na bruchu(linea nigra),ktora najviac sa tvori tehotnym, proste fakt vsetko. Ja som totiz brala aj antiku nadalej cize som mala najvacsi hormonalny bordel. Ale je to v poriadku teraz, fakt sa neboj, urcite nie si tehotna

lilyiankaa

ak sa do teba neurobil a este si aj uzila tabletku PO, tak zbytocne stresujes .. tehotna nie si a len si to nahováras ..tak sa skus skludnit a aj menzes pride

michaella_a

no chlap taketo citi ale vies ono je tu jedna vec taka tekutinka tusim kvapka lasky alebo jak s atomu hovori neviem ci poznas to ma chlap od vzrusenia .

mishel_

17:) pravdu povediac ani sama neviem lebo pred vyvrcholenim to zo mna vybral a potom sa urobil tak neviem ci sa moze na 2x chlapec urobit alebo to vonku dokoncil ale.snad chlapec vie.kedy to pride nie?