tehotna? prosim poradte

Príspevok v téme: tehotna? prosim poradte
mishel_

Dobry den,stale som pritom ze som tehotna po tej tabletke, sice mala som uz od toho dve.menstruacie a ta druha prisla o 5 dni skor a myslela som si ze je setko ok dalsia mi ma prist uz za par dni a mala som vytok asi den a proste zacinam sa nejako velmi pozorovat a ked ma boli brucho alebo krize tak ze to suvisi s tym myslite ze som abo nesom alebo je to len moja psychika lebo teraz som z toho na dne a kazdy den len stresujem .dakujem:/

michaella_a

dufam ze dostanes kramy .. a inc taka otazka kolko mas rokov ?? a pokial sa neurobil do teba to sa nemusis bat ja som si citala na internete ze to hlavne vtedy ak sa urobi do teba alebo ked mas plodne dni ....

mishel_

Ked dostanem kramy tak prejde snad .. snad ale toto uz fakt nechcem nikdy zazivat..ale pravdou je ze on saam my povedal ze sa neurobil do mna ale proste... jemu sa to povie nestresovat

michaella_a

podla mna ked si mala tabletku po ako sice ta neni 10 ale tak ak si ju uzila po sexe do 2 dni maximalne tak by mala ucinkovat . podla mna uz to mas len psychicke ono to po case prejde .. vies co nie nejsom tehotna len ten stres ktory som prezivala v tedy to bol des

mishel_

Mam to naozaj podobne ako ty neda mi pokojny spanok a nie.vzdy som jedla.veelmi vela az sa rodicia pozerali a bol jeden taky den ze som vobec.nic.nejedla proste.nemala.som na nic.chut.a.nie zle mi nieje len bolo take obdobie.ze.ma.bolela hlava.vzdy ked som na to pomyslela a kedze som na to myslela stale tak mi skoro pukla hlava a tolko liekov som brala na ukludnovanie a hlavne ibalgin :D ale.tehotna si neostala nie?

michaella_a

no ja som ten stres tiež zažila vieš aké to je ale to je stres lebo sa moc vnímaš ja som mala taky stres ze som tehotná ze mne od toho stresu ráno bolo zle som to mala v podvedomý ..ja som tak stresovala ze som aj priateľa do toho vtiahla vieš co skus to nekriesiť chvíľku ,, a inc nevnimas niake zmeny napríklad ze veľa ješ, alebo ze ti je zle ...

mishel_

Michalla_a naozaj? no snazim sa si to nevsimat hovorim si niesom a potom mi je ok a teraz co poviem mozno si budete.mysliet ze som blazon alebo daco ale.nikdy som netrpela tolkym stresom ale ked ma boli podbrusie.hned sa.mi vybavi ze sa mi roztahuje maternica -_- potom pokial sa ukludnim a atd

michaella_a

Vieš co zazila som to aj ja ale to je len o psychike prestan si to vsimat .. keby ze si tehotna tak by si mohla mat nevolnosti

mishel_

Tak dajme tomu ze je to tym len problem je ten ze mna nikdy pred.ms nic.nebolelo no aspon som si to nejako nevsimla, ale.citala som forum a bolo tam ze ked riadne.krvacas tak nemozes.byt tehotna a zo mna dost tieklo len ma sere to brucho neviem ako to mam napisat dajake tlaky tam mam a uz.sama neviem kde ma to boli .. hm

lilyianka

kríže aj brucho ťa môže bolieť z toho, že očakávaš menzes, to, že ti prišiel minulý mesiac o niečo skôr by som neriešila, veď sa to stáva ..... ale k lekárovi, aj keď lne preventívne by si ísť mala ....

mishel_

Test sa nehambim len ku lekarovi ano a ak vidim naozaj tam skocim lebo inak sa zblaznin alebo druha moznost pockam si na kramy :D