VYZNANIE

Príspevok v téme: VYZNANIE
(ne)romantik

mile damy,zeny,dievcata (aj romanticky muzi)poradte mi,prosim.mam priatelku a chcem ju popytat o ruku.ona je velmi romanticke stvorenie a ja premyslam,ako by som to mohol urobit.mozno ste prezili krasne vyznanie a popytanie.neviem,mam vela napadov.poradte,chcem aby na to nikdy nezabudla.
dakujem

(ne)romantik

neana,ale ja to myslim vazne.fakt mam s tym problem.chcem nieco pekne,originalne,len musim mat viac napadov.keby ona isla popytat o ruku mna,viem,ze by to bolo origoš nezabudnutelne.ma obrovsku fantaziu ale ja musim niekde na napady.

(ne)romantik

dobry napad tie koniky.asi sa predtym prihlasim na jazdecky,aby som nespadol z kona.
ale co by som povedal?kime to spojil s vrchmi,mam to aj ja spojit s konmi?nemam predstavu ako,aby to nevyšlo este horsie.ze chcem ist do chomuta? :-)
najradsej by som jej to povedal priamo jednoducho ale neviem,ci jej na to ostane pekna spomienka.ona si zapisuje do dennika pekne zazitky.chcem aby tam bolo aj moje vyznanie a popytanie.
este poradte,prosim.

(ne)romantik

ona je taka povaha,ze mi casto hovori,ze sa mala narodit v inom storoci.tula sa prirodou,miluje zvierata,vie jej ucarovat krkanie ziab,spev cvrckov,ticho presedi cele hodiny a pozera na hviezdy.ja taky nie som,ale ju mam rad taku aka je.preto nic z toho uz pre nu nie je originalne.neviem ci tie hviezdy,ked ich ma uz vypozerane.ani slova neviem,ona basni 100krat lepsie ako ja

nothing

ja som pytačky ešte (chavalbohu :-P) nezažila, ale veľmi by ma potešilo, keby ma zobral partner niekde na romantické miesto, napríklad kdesi na dovolenku pri more, do Paríža alebo Ríma... a pri západe slnka by sa ma ´to´spýtal... jednoducho mala by to byť situácia, ktorá nie je bežná... ale tá nočná obloha tiež nie je na zahodenie :-) ty ju však poznáš najlepšie, ty by si mal najlepšie vedieť, čo by sa jej asi páčilo

kima

mna poziadal na horolezeckej ture. Radi lezieme po skalach.na jednej takej akcii vo dvojici,ked sme zdolali vrchol,cely stastni ale aj unaveni sa postavili a kochali sa vzhladom,vytiahol prsten a poziadal ma o ruku.povedal,ze chce so mnou odteraz zdolavat aj ine vrchy,nie len doslovne.aj vrchy lasky,problemov,radosti,zivotnych medznikov..bola som cela bez seba a soknuta!necakala som to.ale bolo to pekne,krasny den,spievali vtaciky,taka romantika aka sa by sa pacila aj tvojej.ale neriskujte vystup,to je len pre "horolezcov" alebo horske kozy :) vymysli nieco jednoduchsie.

enka

Mna priatel popytal o ruku takto>> no este musim napisat,ze tomu predchadzal rozchod, chcel mi tymto dokazat, ze ma skutocne miluje..>>> o dvanastej na obed mi poslal domov obrovsku kyticu ruzi (20 cerv.+1 biela). V nej bol odkaz, ze ak ho milujem nech pridem o osmej vecer k nemu domov(byvame kusok od seba) a este predtym nech si zavriem oci. Samozrejme bola som zvedava, tak som prisla. Pocula som hudbu. Otvorila som oci. Vsetko bolo vyzdobene svieckami. Na zemi sviecky ukazovali cestku k izbe, kde bola nachystana vecera, sampanske, vaza s ruzou.. a samozrejme snubny prsten (na stoliku bolo cervene srdce zo servitok, po okraji sviecky a v strede prsten). Bola som z toho dost mimo, ani neviem co mi vravel, ked ma ziadal o ruku ale bolo to KRASNE!!! Mozno, ze sa inspirujes:D Dufam, ze sa Ti ju podari prekvapit. Vela stastia a napis ako to dopadlo ;D AHOJ ! ! !

Alternativa

Doplnam: ten prstienok by mohol byt aj bizuteria, v peknej krabicke /stale je to o peniazoch, sorry/. Dolezite budu Tvoje oci, slova,...

Alternativa

Preco chces radit :D? Ved mas super napad - ta hviezdna obloha, moze byt aj v blizkosti bez velkeho cestovania. Paci sa mi, fakt. Hoci som vycitila, ze financne nemas nazvys - ale dnes takych nie je vela :D, pacil by sa mi nejaky jemny prstienok, pre mna z bieleho zlata.