VYZNANIE

Príspevok v téme: VYZNANIE
(ne)romantik

mile damy,zeny,dievcata (aj romanticky muzi)poradte mi,prosim.mam priatelku a chcem ju popytat o ruku.ona je velmi romanticke stvorenie a ja premyslam,ako by som to mohol urobit.mozno ste prezili krasne vyznanie a popytanie.neviem,mam vela napadov.poradte,chcem aby na to nikdy nezabudla.
dakujem

damaxy

co taký výlet do Ríma, či Benátok-niekde na gondole- Paríž, Barcelona,Praha len víkend.Prípadne na horách da sa aj na Slovensku objednat chata,pri zurčiacom potočiku a hukaní sovy.Na ture pri vodopáde.Len ty a ona na lanovke uprostred prírody...

(ne)romantik

nemala by sa tu tulat.mna napadaju iba kytica,ale ani pozvat ju nemam dke,neni na restauracie,ma radsej prirodu.pred tym taka vecera v altanku?alebo niekde na hrade,kastieli?chcel by som ju poziadat pod hviezdnou oblohou.bolo by to pre zenu dost romanticke?
poradte,prosim.aj aj mate typy,ja si pokombinujem a nieco vyberem.

damaxy

no toto by mal byt tvoj napad. ak nam das typy,k tomu sa ti , vyjadrime ,čo ktoru z nas viac oslovilo.Ked ti napiseme nase napady,nebudu to tvoje pytacky.Uz to nabude originalne.Ale ak to napises a tula sa po týchto stránkach a zabludi aj sem je po romantike.Zalistuj v cervenej kniznici, možno tam?...