Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Firma Zepter

Príspevok v téme: Firma Zepter
Ka_ta_ri_na

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má z vás niekto skúsenosti s firmou Zepter?
Chcem si kúpiť biolampu od tejto firmy, ale jeden náš známy lekár nás odhovoril, vraj sú aj lacnejšie na tom istom princípe a vraj sú pracovníci tejto firmy dosť vulgárny a robia nátlak.
Ďakujem za každú pripomienku, názor.

Vircikova

Tak, gratulujem milí reprezentanti. Práve ste asi svojím správaním potvrdili a to obaja, že firme je naozaj fuk, čo za zberbu má v rade reprezentantov, len nech pracujú. A slušnosť sa asi naozaj nenosí.
Ja pracujem pre jednu firmu, kde funguje tiež MLM systém, ale nie je to tak ako vo firme Z., že riaditelia majú 365 dní dovolenky, kým reprezentant robí od vidím do nevidím, má výdavky a príjmy má hlavne riaditeľ. Mám známu, ktorá vo firme pracovala, ale vzdala to a zopakujem ako mi povedala hlavný dôvod: "Medzi sviňami robiť nechcem". Asi by to stálo za zamyslenie.
Na druhej strane, reprezentanti firmy Z., tak radi ohovárajú iné spoločnosti ako napr. aj spol. Bionic a čo nevidím, teraz predávajú údajnú infračervenú lampu. Teda tak sa jej vysmievajú a možno ľuďom zabudnú povedať, že sa jedná o lacný, možno aj šmejd z Poľska. Však nekvalitných vecí je vo firme viac než dosť, to ste si priznali sami.
Poviem iba toľko, nepracujem pre Z. a som na to hrdá, lebo by som sa nedokázala ponížiť na úroveň tých ľudí. Pracujem síce pre spoločnosť, kde tvrdo makám, nie je to Švajčiarska spoločnosť, ale sme rodina. Nefungujú ohováračky, okrádačky, klamanie zákazníkov, zavádzanie a ani scénky bohatej firmy, ktorá sa možno v skutočnosti potápa. Som hrdá na firmu pri ktorej pôsobím a mali sme v kolektíve nie jedného bývalého zepteráka a to aj vo vedení, ktorí sami povedali svoj úprimný názor a neskrývali sa za pozlátka. Tu sme naozaj rodina, pomáhame si, povieme si narovinu problémy a to nám povedia aj riaditelia, netaja to pred nami. Zarábajú aj menší a nielen riaditelia a vôbec, netreba kontakt na 30-teho riaditeľa, lebo ich toľko nemáme, takže asi treba u nás bez práce nasýtiť menej ľudí. Gratulujem vám, že ste pôsobili pre takú "skvelú" spoločnosť, ale som rada, že nie som jej súčasťou, hanbila by som sa zato.

sen2

Nie som ona, ale on,....
Tak po prvé na školení zabudli povedať, že je to MLM systém, dokonca tvrdili pravý opak.
Po druhé, nie si o nič viac, tak neurážaj.
Po tretie, ak patríš medzi manažérov, nebodaj riaditeľov, tak ťa viem iba ľutovať. Dnes pri tej klamárskej firme už vydržia, len taký, ktorý vedia z druhého zodrať kožu, ten najnižší robí a ostatný sa vyvaľujú a zarábajú z práce najmenšieho. O tomto sa mlčí na školení. Ach, keď MLM systém, tak preto zoberie Zepter aj posledného analfabeta, len aby robil? A tie zavádzajú inzeráty,manažér a asistent v kancelárii, úbohé klamstvá.
Prečo si firma verejne neprizná, že sa topí v dlhoch? Prečo si firma nikdy nepriznala, že potrebuje predať aj h..., aby mali na chod firmy a prečo nepovie firma pri kúpe, že niektoré výrobky chcú iba predať a opravovať sa nebudú? Prečo?
To všetko sú otázky,ktoré som sa dozvedel, za tých pár týždňov pri firme. Mám tam aj teraz známeho a nie je reprezentant, ale pracovník vo firme, riadny zamestnanec a sám mi povedal, že sú problémy.
Milá moja, ty si asi naozaj barbie a to poriadne naivná.
Vieš, ja nechcem patriť do veľkej rodiny zvanej Zepter, lepšie povedané do veľkej rodiny podrazákov.

Ruzovabarbie

Milá sen2, ako som už písala, je to mlm ak nevieš čo to znamená vygoogli si to. Nikto ti tam nemôže rozkazovať, ako to máš robiť, ja si už na anketách dohadujem stretnutia a prezentácie si robím sama. A všade sa bohužial nájdu aj zlý ludia. A vždy sa dá vypýtať kontakt aj ma vyššieho riaditela.

sen2

Milá "Ružová Barbie", neviem na ktorej pobočke si myslela, že sa môžeš sťažovať a ako si firma preberá slušných ľudí?
Ja som pracoval tiež pre firmu Zepter, síce iba niečo cez pár týždňov, ale rýchlo som prišiel nato, že pri firme môžeš byť úspešný, iba ak máš riadnu dávku drzosti, faloše a vieš perfektne klamať. Môžeš mi oponovať, koľko chceš, predsa nato učí firma nových reprezentantov už priamo na školení. Choďte na anketu a dávajte ľuďom zavádzajúce otázky, ale nepovedzte Zepter, iba Medical, príp. volajte ľuďom, že majú darček a podobne dookola.
Slušnosť sa pri firme nenosí. Bol som na pohovore, kde predtým balamutili ľudí, ako si firma vyberá iba najlepších a nakoniec boli radi ak niekto podpísal zmluvu. Však, kto vedel miesto podpisu spraviť aspoň 3 krížiky a nedajbože chcel niekto od firmy, bol vítaní.
A k tým pobočkám. Ja som pracoval na pobočke v krajskom meste a som zvedavý komu by som sa tam mal sťažovať, lebo tam, kto bol normálny je fuč a to doslova. Jedna riaditeľka bola falošná jak zmija, úsmev ako nejaký chybný človek a za úsmevom faloš, riaditeľ je asi krížený so psom a pár falošných ľudí, toť pobočka a ešte k tomu riaditeľ, ktorý rozkladol polovičku firmy, teda tak sa o ňom vyjadrovala jedna sopľa, ktorá mi ihneď zatykala, hoci sme husi spolu nepásli.
A ankety? Ak si mal málo kontaktov, tak si zlý a nedajbože, ak sa nezadarilo, tak strata času pre milostivých nadriadených. Poviem ti iba toľko, aká firma, taký ľudia. Nasľubujú sa hory - doly a za tým h... . Nadpriemerný zárobok za tým stojí úbohých 80 eur a ztoho si plať odvody, benzín, všetko.
Nuž, tak asi sme pracovali pre rozdielne firmy, milá Barbie.
A k tým výrobkom. Áno, reprezentanti vedia, že výrobky sú o hovne, teda mnoho z nich a sú predražené, ale pekne sa to podá ľuďom o splátkach a tak, však nič neplatíte, dostanete tovar a potom sa zobudíte a budete platiť Home Credit a to už nie je náš problém Však, ak pracuješ pri firme, tak vieš, že na školení sa hovorilo, že zákazníkovi treba povedať vždy to, čo chce počuť? Nie? Teda nie pravdu, ale to, čo by chcel počuť.
Nezvyknem sa ani ja vyjadrovať na fórach, ale neznášam klamstvo.

Ruzovabarbie

A ešte chcem dodať, že sa nájdu aj výrobky, ktoré nie sú až také dobré a verte mi, že aj reprezentanti sú si toho vedomí. Ako napr. ten slávny zlaty vysávač, či odšťavovač. To už je len luďoch, či ich ponúkajú. Ja napr. nikdy som taký výrobok neponúkala a ani nebudem. Treba sa opýtať reprezentanta či ten výrobok on má a príklad používania v praxi. Viac príkladov nie len ten naučené. Dúfam, že nie všetci prestali veriť vo výrobkoch. Treba len nájsť správnych ludí, lebo výrobky sú fakt skvelé.

Ruzovabarbie

Nikdy som sa nezapájala do diskusií, ale nedá mi nevyjadriť sa. Pracuj v spoločnosti Zepter a bohužial musím uznať, že v mnohých veciach máte pravdu. Lenže to nie je vo firme, ale v luďoch. Spoločnosť si naozaj potrpí na slušnosť,lenže existujú aj zlý a falošný ludia. V prvom rade je to mlm predaj takže istá forma podnikania a tak k tomu treba pristupovať. Po druhé ludia, ktorí dali hrnce a lampu na opravu, prečistenie odkial mali istotu, že to neboli podvodníci? A to, že sa bohužial niektorí reprezentanti správajú nekorektne je tak trocha chyba aj zákazníkov, pretože im to dovolíte. Netreba tu vypisovať, v každom väčšom meste existuje pobočka. Treba ísť tam a kludne nakričať na tých reprezentantov, ísť za riaditeľom pobačky, po prípade si žiadať kontakt na vyšieho riaditeľa. Keď sa vám nepáči prístup reprezentanta, tak to treba riešit, vymeniť ho. Za také peniaze, aké ste dali za výrobky si to určite zaslúžite. Tie výrobky sú kvalitné a oplatia sa.

zakaznik21

Už mi pripadá firma ako tržnica na Miletičovej. Každý má svoju cenu, pretekajú sa od koho si máš kúpiť výrobok a za koľko. Toto pred peknými pár rokmi nebolo, veľmi sa zopsula firma. Ja už k takej firme nemám dôveru, ktorá toto pripustí.
Čo sa mi sakra veľmi páči, že keď ma zavolajú, tak mi povedia, že ten môj predajca už pri firme nepracuje, preto volá iný predajca. Ak poviem, že pracuje, tak sa ma spýta od koho nakupujeme. Tak ak vie, že nepracuje, tak načo sa ma nato pýta. Zarábajú si peniaze klamstvom a podvodmi, nechápem ako to môže firma tolerovať, veď ide o meno firmy.

C_582

Výrobky sú kvalitné, to áno, teda aspoň čo mi máme doma od nich lampu a hrnce. Predal nám ich jeden predajca, ktorý pracoval pre firmu roky a boli sme s ním spokojní. Neskôr k nám nabehla jedna sopľa, vraj prišla po bývalom riaditeľovi a drzo nám začala rozprávať, aké má finančné problémy, aké má dlžoby, ako sa súdi s firmou a rodinné problémy a pod.. Pýtam sa je toto normálne v takejto firme, prečo toto firma toleruje? Pre mňa takýto ľudia nemajú hodnotu a oveľa vyššiu hodnotu má ten bývalý predajca, ktorý sa dostal do ťažkej situácie a dostal takéto poďakovanie od bývalých kolegov. Hlavne, že môjho syna lanárili robiť do firmy Zepter, lebo to je kolegiálna firma a veľká rodina. Tak akosi si protirečia. Od tej doby sledujeme novinky, žiaľ už jedna pani nežije, ktorú nám odporučil bývalý predajca, ale máme iného človiečika a veríme iba tomu. Viem, že sú vzťahy aké sú medzi predajcami, ale ako takéto roznášanie klebiet môže tolerovať firma?

Byvala

V Zeptri bola vždy móda rozoberať problémy iných a ohovárať, zažila som to na vlastnej koži. Stačilo prísť na poradu a hneď som vedela, aké problémy má ten, či onen, koľko peňazí má te, ktorý zákazník, prečo moja kolegyňa maturuje ako vyše 20 ročná, komu zdochla mačka, kto má aké problémy a aký bol pohreb kolegyni. Ja keď som praštila zeptrom, každý vedel, že som zadĺžená po uši a asi som málo robila v zeptri a idem utierať zadky starým, trápnym ľuďom, ale to nikto nevidel, že som došla na mizinu v zepteri.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.