Vážte si toho, čo máte

Príspevok v téme: Vážte si toho, čo máte
hladamcestu

Ahojte, tak nejako ma moje vnútro dokoplo napísať pár riadkov, ani neviem prečo, chcem všetkým povedať, vážte si každej chvíľe ktorú máte, snažte sa žiť úplne naplno, realizujte svoje sny, aj keď začiatky sú veľmi ťažké a zdanlivo to sem tam môže vyzerať nereálne. V živote nikdy nič nebude za vodou, myslel som si to aj ja, pred 3 rokmi.

Mal som super obdobie, darilo sa mi, našiel som vnútornú pohodu, vychádzalo mi prakticky všetko. Mal som pocit, že to najhoršie mám za sebou a je to taká odmena za ťažkú minulosť, ktorú som mal. Všetko bolo super, potom sa mi za 1 mesiac totálne zrútil život. Bol som študentom na strednej škole. Mal som super dochádzu, ale prišli depresie, nechuť, zrazu som mal asi najhoršiu dochádzku, zrazu sa začalo všetko rúcať. Doteraz si to ako si neviem presne vysvetliť.

Nemal som tam takmer žiadnych priatelov, len jedného, ale aj bez toho mi bolo jeden čas veľmi dobre, aj keď vždy sa našli ťažšie chvíľe, asi ako v živote každého. 3 roky sa trápim, nemôžem nájsť svoje staré ja, chcem sa vrátiť tam, kde som bol, ale ako si nemôžem nájsť svoju pohodu. Izoloval som sa od ľudí na 100%, do toho prišli ŕôzne fóbie z ľudí, časté myšlienky na samovraždu. Pred pár mesiacmi mi hrozila hospitalitácia na psychiatrii. Dalo by som všetko za to, aby som sa vrátil tam, kde som bol. Nechcem sa týmto smerom sťažovať, proste tým chcem len povedať, aby ste žili naplno a využívali každý deň na maximum. Nikdy neviete, čo sa môže stať.

poPotvorka

ale no taaak Mimulus ,hlavku hore ;)
ja ti zatial neviem poradit ,tak sa ani neodvazim podat akukolvek kritiku na tvoju osobku .... a vazne ma az desia poniektore prispevky tu pritomnych (nie len v tejto teme)

Mimulus

ta3 - poznáš ma? Tak ako vieš čo mám za sebou a s čím musím bojovať? Ak si prežiješ to čo som si prežil ja a čo prežívam teraz tak potom môžeš napísať ,,typický Mimulus,,

ta3

Typicky Mimulus, sama negacia a negativizmus, ak nemas nic co by si mohol stratit, tak vies co by si mal vazit?, seba sameho, to ze zijes, nezalezi na tom, ze nemas pracu, ze manzelka o Teba nestoji, mnoho inych je v uplne rovnakej situacii a su tu, nestazuju sa, nelutuju sa, to ze nemas pracu alebo Ti manzelstvo nevyslo nie je iba Tvoja chyba, aj Ty si clovek, aj Ty mas svoje dobre stranky, tak sa preboha pozbieraj a zacni si vazit sam seba, potom si Ta zacnu vazit aj ostatni, mozno aj manzelka zmeni nazor, mozno najdes pracu, vsetko sa moze otocit k lepsiemu, tak preboha rob nieco so sebou lebo s tymto postojom skoncis na psychiatrii alebo fakt na tom chodniku pod oknom, v poslednom prispevku slubujes, ze popremyslas nad tym, ale vies co Mimulus?, ja Ti neverim, mozno aj budes premyslat, ale myslenie nestaci, treba aj ciny, tak mi dofrasa dokaz, ze sa mylim, ze si este schopny nieco urobit aj pre seba nielen sediet na nete a vsetko iba negovat