POMOOOOOOOOOOOC!!!

lea

Baby, zahodte strach a uvedomte si, ze lekari su tu pre pacientov a nie naopak. Je to jeho praca, je plateny za to, aby Ti pomohol v Tvojich tazkostiach. a aj ked sa jedna o nejaky haklivy alebo neesteticky problem, je to jeho vec, ze si vybral gynekologiu, musel s tym ratat dopredu. takze ziaden strach, naco si takymto banalnym problemom komplikovat zivot

sandra741741

Ahojte chcela by som vediet ci musim byt po menstruacii ked chcem ist po prvykrat na gynekologicku prehliadku.
a este by som chcela vediet ci tabletky na odstunutie mensturacie naozaj funguje lebo sa chystam na dovolenku v prave v tom obdobi jak mam menstruaciu.diky

vierus25

No ja som bola 1.krat v 12tich, ked som bola prechladnuta, a obvodna si myslela, ze krv z mechura je menstruacia...No ale k veci - zober si suknu, lebo do ordinacie z kabinky musis prist pripravena, cize bez nohaviciek. Suknu mat mozes, tu si potom len vytiahnes, aby si sa s doktorkou necitila trapne, ked sa s nou budes rozpravat s holym zadkom...a priprav sa na to, ze ak si panna, bude ta vysetrovat cez konecnik, cize by bolo vhodne vykonat velku potrebu este pred vysetrenim. Inak sa nemusis nicoho bat, budes sa mozno trosku 1.krat hanbit ale casom to prejde, je to bezne vysetrenie ako kazde ine. Drzim palceky, papa

lenkaa

cccp: tiez som sa bala prvej navstevy gynokologa. Nikdy v zivote by som nesla k chlapovi gynekologovi...NIKDY!!!! ale vobec sa nemusis bat....ja som napriklad povedala ze nechcem vysetrenie zdola a spravila mi len sono. Trvalo to len par minut a je to uplne v pohode. No zalezi na tom aky mas problem, ale ak je to len ze ti meska a lebo ze to mas prilis casto tak staci sono. Kamoska to tiez mala a tiez len sono jej urobila...ziadny strach :)