Enzymy a probiotika

Ivka 1

Je to produkt, ktorý je na trhu niečo vyše mesiaca, nečítala som ešte posudky lekárov z poradného zboru firmy FLP ale vo firme majú svojich odborníkov naturálnej výživy ako som už povedala,pracujú tiež pre firmu iherb.

Ivka 1

Kalkuláciu nám nikto neprezradí :) ale to sa nedozvieme pri nijakých produktoch, tovare, či službách. Ide o to, akú hodnotu (nie finančnú) majú pre užívateľov (zákazníkov).Každý chce mať zisk ale nie vždy sa oň chce podeliť s ostatnými... Podstatné je, že pri produktoch FLP môže každý nakupovať so zľavou 15 % a viac hneď a doživotne.Tak to sa mi páči, že sú to produkty kvalitné, čisté, netestované na zvieratách.

agartio

Pozrel som zlozenie tych tabletiek forever daily, a teda take smiesne mnozstva vitaminov a mineralov, ani sa nedivim, ze neciti ziadne ucinky.

Navyse, polka mineralov sa tam vyblokuje, kedze jeden blokuje iny. Treba to vediet ako doplnat jednotlivo, a co s cim nemiesat.

Henten mix by som nebral ani zadarmo, nieto este za to platil.

agartio

zazraky sa deju, az ked sa odstrania parazity, ktore 90% z tych predrazenych vitaminov pozeru, vsakze?
Tam je to tajomstvo.

Ivka 1

Ebi veď preto ste mali (máte) produkty za polovičnú cenu, že ste sa zaregistrovali ako užívateľ produktov a sponzor je ten, s kým ste podpísali registračnú prihlášku. Sponzora máte na to, aby sa o Vás staral, radil Vám a nie aby z Vás ťahal peniaze ! V politike firmy sa to tak píše. Jasné na internete sú maloobchodné ceny(100 %), ktoré sa registráciou dajú znížiť o 15 % hneď od prvej objednávky.... a postupne sa dajú znížovať viac a viac....

ebi77

:D podotýkam, ja som tie produkty mala za polovičnú cenu ako sa uvádza na internete

takže ja žiadneho SPONZORA na radu nepotrebujem, aby som mňa vytiahol raz takú čiastku do svôjho vačku :)

takže asi tak o skutočnej cene týchto produktov

Ivka 1

Neviem,možno bolo potrebné sa poradiť s lekármi z poradného zboru lekárov,sú rôzne kombinácie produktov,počas užívania aloe gélov je potrebné robiť prestávky prípadne znižovať - zvyšovať dávky, striedať produkty... určite Vám Váš sponzor poradí ako na to. Zázraky sa nedejú nikde , podstatné je,ako sa cítime pri ich užívaní a otázne je, čo by bolo,keby sme ich neužívali. Prírodné produkty udržiavajú organizmus v rovnováhe, dopĺňajú telu potrebné živiny a eliminujú vonkajšie škodlivé vplyvy.

ebi77

ja som od forever mala iba aloe vera gély, pila som ich s prestávkami, ale nonstop tri roky

a tiež som pila popritom ten aloe herbal tea, tiež od forever

úprimne, necítila som sa lepšie a ani horšie počas užívania týchto vecí....

ALE
plánujem si tieto produkty kúpiť zno, čisto na prevenciu, verím, že majú pozitívny účinok pre moje bunky :)

zázraky od nich nečakajte

Ivka 1

Firma Forever Living pôsobí už 35 rokov v oblasti prírodných doplnkov vo viac ako 140 štátoch sveta. Má kvalitné produkty a cenovo sú približne ako iherb. Ich najnovší a myslím,že fantastický produkt : Forever Daily , obsahuje 50 výživných látok a všetky nevyhnutné vitamíny, stopové prvky a minerálne látky.
Nutričné údaje
Odporúčaná denná dávka (ODD): 2 tablety
Množstvo na dávku % ODD
Vitamín A (beta-karotén)
800 μg 100 %
Vitamín C ( kyselina L-askorbová)
80 mg 100 %
Vitamín D (cholekalciferol)
5 μg 100 %
Vitamín E (D-alfa-tokoferol)
12 mg 100 %
Vitamín B1 (tiamínhydrochlorid)
1,1 mg 100 %
Vitamín B2 (riboflavín)
1,47 mg 100 %
Niacín (nikotínamid)
16 mg 100 %
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid
a pyridoxín-5’-fosfát)
1,4 mg 100 %
Folát (kyselina pteroylmonoglutámová)
200 μg 100 %
Vitamín B12 (kyanokobalamín)
2,5 μg 100 %
Biotín (D-biotín)
50 μg 100 %
Kyselina pantoténová
(D-pantotenát vápenatý)
6 mg 100 %
Železo (diglycinát železnatý)
6 mg 43 %
Jód (jodid draselný)
75 μg 50 %
Zinok (diglycinát zinočnatý)
5 mg 50 %
Selén (L-selenometionín)
30 μg 55 %
Meď (diglycinát meďnatý)
0,9 mg 90 %
Mangán (diglycinát mangánatý)
1 mg 50 %
Molybdén (molybdénan sodný)
30 μg 60 %
Chróm (pikolinát chromitý
30 μg 75 %
Máš tam všetko, čo organizmus potrebuje k svojmu fungovaniu.