Som normalna?

Príspevok v téme: Som normalna?
Julynkaa

Ahojte, prosim o Vase nazory. Myslim si ze uz niesol celkom normalna, mam uz trosku viac rokov a za sebou par vztahov ktore nevysli som momentalne sama. Chcem uz normalny vztah usadit sa a mat deti. Mam 30r. aj ked kazdy jeden clovek mi tipuje 23-24 viem ze na tolko aj vyzeram a preto sa aj tak citim mlado ako vyzeram. V com je moj problem je v tom ze rozmyslam ze ci som normalna a co vlastne potrebujem ked je tomu tak ako je. Pred nedavnom som mala asi 7 mesacny vztah z mladym muzom mal 21r. strasne dobre sme si rozumeli a bola tak silna pritazlivost, vyhovoval mi. No z nejakeho dovodu sme skoncili. Ked sol ho spoznala a zistila kolko ma rokov dlho som vahala rozmyslala ci ist do toho ci nie, ale nieco vo mne bolo silnejsie ako rozum. No teraz je tu dalsi ktory ma pritahuje, je to sused u nas moze mat okolo 18r. no nemozem si pomoct stale myslim nanho a ked sa niekde stretnene citim to napatie ako to vrie, vzdy na mna pozera so zadrzanym dychom. Je strasne zlaty chutny stale nanho pozeram, no nieco take chutne som davno nevidela. Som normalna? Asi nie, v hlave sa pohravam s tou myslienkou ze len tak vyskusat.... No na druhej strane si hovorim aby som sa spametala a pozerala po seberovnych.. a brala zivot zodpovedne ved treba sa vydat deti a tak. Ked si neviem pomoct a rozkazat hlave.... pokusa ma to.

Mimulus

Julynkaa - prečo by to nebolo normálne??? Kto stanovil tú hranicu? prečo by si mala žiť život podľa nejakých tupých návodov, ktoré sú vytvárané spoločnosťou? Ak to chceš tak to urob, ak ťa to napĺňa a robí šťastnou tak prečo sa trápiť? prečo sa trápiť nad niečím keď aj tak raz umrieme? Veď si trošku uži - život máš len jeden a je len a len tvoj.

Sejla

No mňa zaujala zrovna tá veta kde hovoríš, že ti tipujú 23-24 a preto sa tak cítiš.
Toto tipujú skoro každej žene, ja mám 25 a keď len tak vybehnem v športovom, tiež mi tipujú 18. Všetky tieto odhady sú na základe chovania a oblečenia, ničoho iného... Kedže v tvári a postave vo veku 23 a 30 zas taký veľký rozdiel nie je.
Otázkou je, prečo chceš mať 23 a nie 30..

Julynkaa

Sejla ani nad tym neuvazujem ci sa s tym chcem zmierit ci nie s tym to nesuvisi. V tomto pripade je mi jedno kolko mam rokov...
Tam len ide o to ze ja sama vidim ze to nieje normalne a snazim sa prist na to preco tomu je tak... Asi mam taku uchylku alebo co.

Julynkaa

Zalozit si rodinu a mat deti ano chcem to, pracujem uz vyse 10r. sporim si do zivota, snazim sa brat zivot zodpovedne, a tuzim po usporiadanom zivote. Lenze neviem preco sa v mojej hlave odohravaju take veci, proste je pre mma velmi vzrusujuca predstava to vyskusat. Stale na sebe pozorujem ze ma vzdy pritahovali a vrusovala predstava s mladym.... neviem cim to je...

Lulita

Lulynka - a to si aj predtým bola taka? ci az po tom 5 rocnom vztahu?

ono nezalezi an tom, co si myslia iny, ale co chces ty, teeraz je to fajn, lebo si este mlada, ale fakt po 40 + uz prevladaju ine hodnoty, najma prichadza zurocenie vkladov, pred tým vekom, vies, aby si raz nebola smutna, aj ked zabavat sa je fajn

Julynkaa

Luli, no mala som 5r. dost vazny uz sme sa chceli brat. Ale ked ten pan dokonaly akosi nechodi a moja hlava stale pracuje... a pri pohlade na chutneho mladeho suseda pracuje o cosi rychlejsie.... :)

Lulita

si nemala dlhsi vztah ako ten 7 mesacny? tvoj pohlad na zivot sa zmeni, ak stretnes pana P, praveho :) len fakt musis zmenit pohlad resp. objekt svojich zaujmov :))

ale vies co....uzi si leto :)) a zacni na sebe pracovat od septembra :)))

Julynkaa

Lulita, mas pravdu. No uz fakt neviem ci mi preskakuje alebo co mi vlastne je a viem ze ked to budem robit tak rodinu a deti si leb budem odialovat. Ked je to pre mna neuveritelne vzrusujuca predstava, vzrusuje ma ta jeho neskusenost a pod. proste je to pre mna neskutocne vzrusujuca predstava a to aky je chutny proste nieco take mi zlepsi naladu vidiet....