mam anorexiu ???

livenka

ahojte sa chcem opytat ci je to malo ked vazim 42kilo meriam160cm sa stale citim tucna a mam nafuknute brucho daka

majstre sirkamillo

Okej ak ta teda napína a zvracias,a nevazis si jedlo,tak tie zvratky dávaj do sáčku,a posielaj ich detom do afriky,ony tam totiť nemajú čo jesť

sasa

Milá anča, fakt máš podváhu a mama má pravdu, keď Ti vraví, že Ti trčia len kosti. Ja meriam a vážim presne tak isto a je to otrasné. Snažím sa pribrať aspoň 4 - 6 kg, ale vôbec nemôžem pribrať. A zjem všetko, čo mi príde pod ruku. Manžel a dcéra sú zatiaľ medzi živými:-)))))

anča

Dobry den! Ja by som sa chcela opytat, ci je to naozaj nizka hmotnost ked meriam 164cm a vazim 46 kg? Lebo moja mamka neni s tym spokojna a stale vravi, ze mi trcia iba kosti a tak ale podla mna to tak nieje. Ja stale vidim len to tucne brucho a stehna... Tak a potom ked som si vyratala BMI tak mi vyslo, ze mam podvahu ale ked ja sa vazne necitim nato, zeby som mala podvahu. Tak vopred dakujem za odpoved

saimonka

cmucek: aooj noo nejsi sama...ja mam 164 a vahu tak okolo 46.snazim sa co najviac jest ale pribrat nemozem ani za boha....ale nahodou mam jeden den toho viac a nezjem toho tolko ako vzdy a to momente schudnem o kilo,ktore je ptm zase tazke nabrat s5...zacinam uvazovat ci nemam pasomnicu