mam anorexiu ???

sweet

Mam kamosku ktora nic nechce jest jdine co do nej vojde je sama zelenina ale niekedy neje vobec nic moze dojst k Anorexii vazi 43 a meria 150 asi tak nejak nevjenm prosim poradte lebo sa nu vazne bojim...a ked nahodou njeco zje zacne hovorit ze je tucna a ze pribrala je to normalne ??

24_zuzika

wuwulele:Ja som na tom asi tak ako ty.
Skús ešte pridať ovocie na desiatu a olovrant.Mne zistili nedostatok kália/draslíka/ v krvi.Možno aj tebe niečo chýba

brunka

ahoj wuwulele, ja si myslím, že aj keď máš 166cm a 43kg ako píšeš, a možno si trochu chudšia ako väčšina ostatných, to ešte nemusí znamenať, že máš anorexiu. pokiaľ ty sama nepociťuješ , že by si mala nejaký problém s jedlom alebo nejaké iné zdravotné problémy, tak si myslím , že si v pohode čo sa týka váhy. Hlavné je , ako sa cítiš ty a že druhí majú nejaké poznámky , tak to si nevšímaj. maj sa pekne :) brunka

wuwulele

ahojte ja mam 166 a vaha 43kg kazdy ma uz odsudzuje a ja sa len s kazdym porovnavam ale inak jedavam normalne napr ranajky cierna zemla sunka szr obed lasagne alebo nejake ine cestoviny lebo maso nemusim vecera napr pizza a potom si este ani neodriewknem nejeku tu sladkost ale mam potom vycitky to priznavam a mam pocit ze mam siroke nohy ved viete tam kde kazda zena asi co si o mne myslite

cmucek

ajojttee,,chcela by som od niekoho poraditt mam 14 rokov okolo 158 cm a 4O kg.Snazis sa jest co najviacc no moc nepriberamm.bojim sa ,ze budem anorekticka..mam z toho hrozuu.jemm viac ako moje kamosky ale vobec na to nevyzeramm..vsetci len hovoria aby som jedla (no nikoho nenapadne,,ze jem viac akoby bolo nutne)potom nechapem preco nepriberammm..je tu niekto takyyy..kto ma podobne problemyy:(

forev.

takze teraz, ako dufam spravne odhadujem, sa pytas, ci mas anorexiu, ked si v tejto teme...
vies, ono je to tazke. jes malo, velmi malo, ale myslim, ze to sama vies, ze nie si taka blba, je ti aj jasne, ze stravu znizujes cielene, inak by si sa nepytala.
preco chces jest tak malo?

ludmila

nik si nejak nevsima co jem,ale ako som asi po roku schudla 7 kil a teraz si to vsimli,(kedze sa viac odhalujeme) tak sa im to tak zda