Sny o zuboch

Koza77

Aka kravina ze ked padaju zuby ze niekto zomrie chujovina vynalozena ked sa vytrhne strom alebo sa zlomi vtedy hej kedze strom je rodina zivot a zuby to je akasi dodatocna ochrana pred zub.kazom nieco ta trapi preto sa ti neustale sniva o zuboch ale aj naznacuje kedze sa to neustale opakuje aby si sa nezaoberala sama sebou

MultiLevel

p.d., neviem co ma slon spolocne s tvojimi zubami, ale v pohode :) Zas sa nemusis chytat kazdej somariny :D Ked sa ti bude snivat o slonoch, tak to logicky nebude mat nic s tvojimi zubami...ale ked sa ti bude snivat konkretne o zuboch, moze ale nemusi to signalizovat napriklad kaz alebo iny problem s nimi

MultiLevel

Mam dotAz absolutne som nepochopila, co chces povedat tym, ze teraz vecer mu to nepomoze :D
Sny o zuboch sa snivaju najma ludom, ktori s nimi maju alebo budu mat urcite problemy...Vid priklad Lulita, alebo ja, alebo kopec inych, mozno tu tiez prispeju :)

Lulita

tak ja si nevymyslam, mne sa to proste stalo, jemu nemusi, moze to byt nejaky nespracovany psychicky problem, neistota v niecom, ktovie, univerzalny vyklad predsa neexistuje

mam dotAz

multilevel lulita tak toto mu teraz vecer isto nepomoze!!!A p.d. ide nato dobre.ach moj ty boh!!! viz moj prispevok 21:03majte rozum ved to hranici z hypochonriou!