Ako sa rozhodnúť? Anglicko či odíst domov?!

Príspevok v téme: Ako sa rozhodnúť? Anglicko či odíst domov?!
Lucka_222

Ahojte. Možno vás môj mini príbeh nebude zaujímať..ale aspon som to skúsila. Viete ...po maturite som odišla do anglicka s víziou zarobiť, pomôcť mamine a sebe. . . Priatela som musela nechať na Slovensku pretože má ešte školu..tak isto priateľov..rodinu..Som v Anglicku druhý mesiac :/ a stále depkujem :/...a chcem sa vrátiť na Slovensko! :/ Neviem čo mám robiť. Kúpila som si aj letenku ..takže o mesiac by som mohla odletieť keby sa tak teda rohodnem! :/ ...Chcela by som vedieť aj váš názor. Ci máte aj vy nejakú takúto skúsenosť?! Viete rodina a frajer a niektorí kamaráti mi radia nech tu vydržím nech bojujem.. :/ nech to proste vydržím a zarobím.. :/ Lenže ja to veľmi zle znášam :( to že som bez všetkých. Myslela som si, že som silnejšia osobnosť :/...No neviem čo mám teda urobiť... či ísť tam kam ma to ťahá ...skúsiť si nájsť robotu na slovensku síce s neporovnateľným platom než sa dá zarobiť tu..:/ alebo tu preplakať dalšie týždne.. mesiace.. :/ ....a možno mi tu bude lepšie..ja neviem..som z toho zúfalá! :/ ..Niektorí mi hovoria nech sa vrátim :/ ked takto trpím :/... že sa to proste stáva no čo skúsila som .. život ide dalej..ved aj na slovensku čosi nájdem a budem so svojimi... :/ Viem že na Slovensku mi priatelia nebudú platiť účty..ani mamina mi nemôže pomôcť... :/ práve preto som chcela pomôcť ja im :/ ale nezvládam to .. :(... Keby som tu aspon s frajerom :/ ale byť rok bez neho!!! :/ On tvrdí, že po maturite by chcel prísť sem..ale dovie čo bude dovtedy! :/ Ach nedá mi to spávať..nedá sa mi ani normálne fungovať :/ ...ale aj keby sa vrátim :/ ...tak to nebude medzi nami dobré.. :/ .. tvrdí, že ten rok je taká skúška.. :/ a ak teda vydržíme..tak :/ to stojí za to.. budeme spolu bývať zarábať.. :/ ..a tak .. :/ .. Hm..to by bolo fajn..ae ja sa už nechcem trápiť ach jaj... :/ áááá sme spolu 3 roky... Ale :/ takto dlho sme bez seba nikdy neboli no .. :/ ..Aký máte na to názor vy?!..Viem že by niektorí dali čokoľvek za to aby mohli odísť z tej diery a viac si zarobiť v zahraničí :/..ale ja sa cítim tak sama.. ! :/...Dakujem za ohlasy..aj ked očakávam vynadanie...

Lucka_222

Viem že život s dlhami nie je nič moc..moja mamina ich má viac než dosť :/ ved aj preto som sem chcela ísť a pomáhať jej !!! :/ ..Ale netušila som že to budem psychicky takto zle znášať.. :/ ..Ach .. no áno ...intuícia mi hovorí že sa mám vrátiť.. :/ ale tak bijú sa vo mne dva názory.. :/ proste počúvam aj ludi ..a ved rodina ma isto nechce zle.. :/ ale tak ostan tu ostan tu .. to hovoria tí ktorí si to ani neskúsili a netušia aké to je.. :/ a ešte ja som taký človek čo potrebuje mať pri sebe priateľov..rodinu..lásku .. :/ .. porazí ma z toho.. :/ ..aaaach neviem čo urobiť fakt.. :/..

Lulita

skus vydrzat, teda ak sa da, minimalne sa potrebujes aklimatizovat, podla mna po takých 2 mesiacoch, budes inak rozmyslat, prides domov, budes zarabat minimalku, ak sa ti nieco podari najst (predpokladam, ze nie si z BA, ked si odisla do UK) a do konca zivot abudes rozmyslat, co by bolo, keby si vydrzala, ste spolu 3 roky, vyzera to, ze ste obaja rozumní ludia a laska ak je ta prava vydrzi vela, ver mi, prajem vela sil a správne rozhodnutie

(zivot s hypotekou na SR nie je nic moc ver mi)

Maoam

Lucka - rozhodni sa podla seba, nie podla druhych, ak ti intuicia a rozum kazu vratit sa, urob to

vsak sa mozes kedykolvek znova rozhodnut odist kamkolvek budes chciet, nie vzdy veci vyjdu na prvy sup

Maoam

Mimulus je zasa v centre pozornosti :D.

Veru, Lucka, ked to nezvladas, chod domov. Mozes ist neskor, ked budes stabilnejsia a vnutorne silnejsia, ako ti uz pisala Xxy.

xxy

ak si privelmi naviazana na rodinu, tak sa vrat. nikde nie je napisane, ze nemozes vycestovat neskor, ked budes viac pripravena.

Lucka_222

:( No tak viem.. :( na slovensku je to samozrejme bieda.. :/ robíš za minimálku drieš ako kon .. :/ ja toto všetko viem :/ ale cítim sa tak sama.. :/ stále revem :/ a tak mi všetci chýbajú.. obdivujem ľudí .. :/ ktorí majú toľko sily!!! :/ ...aaaach ... :) Tak si takú možnosť sprav :)