Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi suche vlasy

Príspevok v téme: Velmi suche vlasy
humanu

ahojte baby .. Mam suche lamave a rozstiepene konceky vlasov, vlasy sa mi nemastia, zehlim a fenujem ich iba zriedka, pouzivam drevenny hreben, uz si neviem rady, pouzivala som rôzne pripravky a olejceky s oriflamu , domaci olivovy olej vajce, mlieko, med, ... Dakujem za kazdu radu , sad aj ja bude mat raz peknu hrivu :) .

Simone

Ja som vyskúšala už všetko..Od drahých masiek na vlasy, cez oleje rôzne, výrobky kupené v kaderníctve. Po použití síce vyzerajú vlasy lesklejšie, ale v skutočnosti to vlas iba oslabuje a potom vyzerá ešte horšie ako predtým.Jednoznačne odporúčam olivový a kokosový olej!!!!! A šampóny na prírodnej báze.

nessi

moja osvedcena skusenost...maska na vlasy ktora sa sklada z jedneho vajicka, olivoveho oleja, citronu, alebo ked nie je citron tak med, alebo banan. vsetko zmiesat dokopy aby to krasne splynulo a nanasat na suche vlasy...potom zabalit do uteraka a nechat posobit 15-20 minut. potom oplachnut cistou vodou, po oplachnuti naniest sampon (bez chemickych prípravkov, najlepsie nejaky BIO napr. zihlavovy) a znova oplachnut vlasy. Vlasy susit uterakom tak, ze uterak prikladame na vlasy aby sme do neho vsali vodu.nestrapatit vlasy uterakom. Na 10 minut potom spravime turban,nikdy neceste vlasy ked su mokre pretoze vtedy su najviac citlive a oslabene. Ked vlasy uschnu, treba ich cesat od koncekov vlasov po korienky jemnou kefou, ktora ma na konci take gulicky ktore chrania vlasy...odporucam postup kazdemu kto ma velmi suche, poskodene vlasy, ktoré sa lamu a nic na ne nepomaha. Tiez som pouzivala rozne balzamy, kondicionery, masky, sampony ale vsetko bolo na chemickej baze...najlepsie je pouzivat BIO sampon a domacu masku a vlasy su opäť zdrave..:)

Mia25

dôležitá je u vlasov výživa. Ja mám perfektné skúsenosti s femine collagénom. Kolegén je základná stavebná latka vlasov, ale aj nechtov, pokožky či spojivových väzív. Vo všeobecnosti je z jedla veľmi ťažko dostateľný a využiteľný a preto je dôležité ho prijímať aj inou formou. Tiež som mala veľké problémy s mojimi vlasmi. Mala som ich zničené a stále sa mi lámali. Skúsila som rôzne veci až kým som sa nedostala práve k tomuto výživovému doplnku a odvtedy vidím výrazné pokroky. Moj vlasy sú pevnejšie, lesklejšie a zdravšie.
Fakt môžem len odporučiť :)

angie77

..možno sa ti bude zdat moja rada divná, ale kedže mám sama dlhééééé vlasy a velmi často si ich žehlím, kedže mám kučeravé, dlho dlho som bojovala s polámanými a rozdvojenými vlasmi...dokonca ked som vyšla od kaderníčky tak ten nanovo odstrihnutý vlas sa mi už hned aj rozdvojoval...skúšala som všetko, kedže som maniačka na šampony a zábaly či už prírodné domáce alebo tie na trhu..proste pre vlasy všetko, neviem si predstavit že by som ich nemala dlhé...

...v dnešnej dobe je už do prípravkov na vlasy dávané tolko chémie, silikonov, ktoré ti síce vlasy na chvílku uhladia a akoby zacelia, ale na druhú stranu sa k nim nedostane žiadna výživa, že v konečnom dôsledku je to ešte horšie a točíš sa v tom probléme stále dookola...

takže som sa rozhodla občas dat mojím vlasom čas na zregenerovanie a spravila som zmenu v tom, že už nie pri každom umytí vlasov používam šampon na vlasy, asi každý druhý krát si vlasy zmyjem len čistou vodou...neviem ako by to fungovalo u niekoho iného, u mna to funguje na 100%..vlasy mám krásne nerozdvojujú sa a dokonca ich kvalita po umytí len čistou vodou je lepšia, lepšie mi drží učes, ako po umytí so šamponom...

humanu

dakujem :) á má to aj dlhodobo efekt alebo treba pravidelne ? pomohol aj ten schwarzkopf na velmi znicene a suche vlasy alebo skôr olej ? :)

Lapry

Ahoj tento problem mam aj ja no da sa povedat, mala som ten problem.. skusilabspm vsetko mozne a nic nezabralo az nakoniec som si kupila sampon a kondicioner od schwarzkopf na velmi znicene a suche vlasy (cierny obal), pri pouzivani kondicioneru a samponu som si raz zrobila zabal pre suche vlasy, a to tak ze som si suche vlasy namastila obycajnym olejcekom pre deti.. potom som vo vode rozpustila asi 1 lyzicu medu a v tom som vlasy poriadne vymacala a to tak ze som ich do medovej vody namocila pockala kym to trochu vyschne a zase.. tak asi 3-4 krat do okola, vlasy potrete olejom a medovou vodou som zabalila do uteraka a nechala cez noc a rano ked som ich umyla tym samponom a kondicionerom tak boli proste WOW.. prvy den hned po umyti trochu lietali ale potom boli uplne super

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.