SMS s mužom snov

p.d.

Ano, bud sa chyti alebo sa nechyti. Ja si myslim, ze ludia, ktori si rozumeju, si mozu pisat o comkolvek, povadit sa atd.:)

MP5

postažuj sa mu že by si potrebovala objatie, že nemáš s kým ísť na pohárik, po piatej schôdzke aleboo tretej flirtuj tvrdo ,,dneska môžeme premilovať celú noc,, počkaj jak sa chytí ak nie tak je impotent..

jedulka

Venuše ...Hlavahlavata ti poradil jistě dobře,i nejvytíženější muž si najde čas na sms.Mě můj přítel každý den alespoň jednou zavolá a to maká jak fretka.:-)

Venuša1987

dakujem, a ano videli sme sa uz...živim sa modelingom (nie tym skovenskym typu-Playboy, brejk...) co ma do modelingu straaaaaasne ďaleko. Som úplne naturalna, bez žiadnych zásahov, myslim ze sa mu pacim, hoci niesom typ luxusnej bratislavcanky na kt. je zvyknutý...sme v kontakte, 2-hy rok...jeho odpovede naznačujú ze mu niesom lahostajna (mozno to bude tym...ze sa riadim heslom: ked ju miluješ nieje co riešiť. Ked ju poriesis, nieje co milovat!) sám odseba, mi snáď ani nenapisal.

trubka007

a on ta uz videl, alebo ani nevie kto si? pretoze ak nie tak mu jednoznacne posli tu MMS z treningu nech vie ako vyzeraz, a tym mas jeho zaujem o teba vyrieseny, ak sa mu zapacis jeho zaujem bude 100%, ak nie mozes sa aj roztrhat a jeho zaujem bude nulovy;

a pis o beznych veciach, co prave robis alebo co rada robis, a nezabudni reagovat dvojzmyselne a protiotazkami, ale zas nie moc, vsetkeho vela skodi :), dobre ti poradil hlavatahlava;

a este nejaka rada, ak mu napises jednu, dve spravy a on nic tak viac nepis, ty si totiz zaujem onho prejavila a teraz je rad na nom, nikdy ho nezasyp spravami, on totiz moze mat prave surnu robotu aj na par hodin a ked si potom vezme mobil do ruky a uvidi zaplavu sprav, tak ho to moze len odradit alebo si pomysli, ze si lahka korist :)

Venuša1987

Dakujem, este vas nieco napada...? Aká SMS by potesila vas (muži) na kt.by ste na 100% odpisali, hned ako vam príde?

doubledog

pis malo, relativne neutralne spravy o tom, co si robila a ako ti bolo fajn.

ale neprehanaj to zas, aby nemal pocit, ze mas v pazi a ze nema cim prispiet.