Ako presvečiť rodičov??

Príspevok v téme: Ako presvečiť rodičov??
Linda111

Ja viem že sú ešte prázdnini ale........ strašne by som chcela ísť na jazykový pobyt so školou do Anglicka do Londýna teraz mám 12 ale ked sa pôjde budem mať 13 ( 7.ročník) no ale moji rodičia ma nechcú pustit hlavne oco.
1.On stále tvrdí že sa mi môže niečo stat.......(no ale niečo sa mi môže stat aj doma :D )

2.Potom zase tvrdí že čo ak sa budem báť na trajekte ( bola som už na lodi 3x a nebála som sa)

3.Potom zase že sa nebudem vedieť dohovoriť ( z Anglini som mala 1 a bola som v Anglickom tábore s Anj lektorom....)

4.Potom zase tvrdí že ma môžu uniesť ....(kto by mna chcel??A budú tam aj naše učitelky)

5.Potom zase tvrdí že som ešte nebola v cudzej krajine bez rodičov...( Ale bola 2x s tetou v Taliansku)

on si nájde stále výhovorku že prečo nie.Ale môjho brata 16 - ročnáho pustil (len s jeho kamošmi a určite chlastom a babami do Egypta kde je to 100x nebezpečnejšie!!

Pomoooooc ako ich mám presvečiť?? (Z triedy nás pojde tak 9 z celkového počtu 21 a to mu je málo!!

Leila1223

jediné čo by mohlo na neho zabrat, je naozaj názor ucitelky..
Porozpravaj sa s ucitelkou a potom nech ona ide za tvojim ocinom aby ho presvedcila ze to je pre teba dobre, ze tam získas nove skúsenosti, zdokonalis sa v jazyku, zazijes nové dobrodruzstvá atd..je to obrovská sanca nieco nové skúsit..

ja ta chápem,ze tam chces ist..ked som bola v tvojom veku aj my sme mali takú moznost ist zo skoly do londýna..moji rodicia aj chceli aby som sla, lenze trebalo na to dost eur a nemali sme na to:( :( no co uz :(

ale ty ked mas takú moznost, chod hned ! Drzím ti palce aby sa ti podarilo ich presvedciť ;)

Linda111

moj oco ma nechce pustit preto lebo on ma vnima ako male 5 rocne dievcatko co ho stale potrebuje nechape ze som vyrastla :D :/ a skusim poprosit tu ucitelku dufam ze to zaberie ucitelkou

Aja02

Tvojho 16- ročného brata pustil len tak s kamarátmi do Egypta a teba nechce pustiť so spolužiakmi a učiteľkami do Anglicka na jazykový pobyt?! Ten tvoj otec je pekne divný. Nič v zlom.

asdfsda

Popros ucitelku, nech ta vypyta, to bude najrozumnejsie. Chapem ho, boji sa o teba, lebo cita az prilis moc spravy.