Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvlastny problem so zrakom

Príspevok v téme: Zvlastny problem so zrakom
petersedivy

Dobry den, poznate ten pocit ked sa pozriete do svetla a potom do prostredia? Vidite nejasno a akesi flaky pred ocami.

Takto zvlastne vidim uz asi 3. den, problematicky sa mi cita, nerozpoznavam vdaka tomu tvare ludi v dialke. Mam pocit ako by som sa minutu pozeral do ziarovky...

Stalo sa Vam to niekomu? Viete co to moze sposobovat? Moze to byt napr. nadmernym teplom v poslednych dnoch?

Vdaka za kazdu radu.

dsfg

Mal som to iste - videl som napr. strom a listy na nom, ale uz som jednotlive listy nedokazal rozoznat. Nasli mi nezhubny nador na hypofyze, ktory tlacil na ocne nervy. Chod okamzite k ocnej a ak nic nenajde tak na neurologiu.

ivanecenecka

ahoj, mne keď sa niečo podobné stalo (rovnako som to vysvetľovala lekárke), tak som mala zakrvácanú sietnicu

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.