Nevyriesitelny problem ktory je zas a zas

Príspevok v téme: Nevyriesitelny problem ktory je zas a zas
LEILA0000

Dobry vecer.Mam uz dva roky priatela.Mame pekny vztah planuje buducnost a tak.No ked nie sme spolu co sme velmi malo lebo sa to neda uprednosni predo mnou ostatne veci. Riesila som to s nim v piatok a povedal ze sa zmeni.No teraz sa mi uz 3 dni neozyva ani nic. Napisala som mu 2 sms kde som mu uz povedala co citim ze ma to nici a ani po tomto sa mi neozval. Vazne je super len neviem preco toto robi potom ho to zese mrzi,ma chvilu to prestane a potom zase.Nepiste mi ze mu mam pohrozit rozchodom lebo to u mna nie je riesenie(toto mi poradili uz dve kamaratky).To je vydieranie a aj tak to nedokazem.Velmi ho milujem a zelezi mi na nom a viem ze aj jemu na mne lebo mi to dokazuje no neviem si s tymto rady. Dakujem

19371564826

môžeš vysvetliť túto vetu: \"No ked nie sme spolu co sme velmi malo lebo sa to neda uprednosni predo mnou ostatne veci.\" to znamená, že ste spolu často a keď sem tam chce on mať čas pre seba tak je to zlé? aké veci uprednostňuje? píšeš dosť chaoticky...

p.d.

Ak ma niekto o niekoho zaujem, tak by si mal k nemu vytvorit vztah a az potom si vytvorit vztah s nim. Ci si myslis, ze vsetko sa spravi samo od seba, ze laska, bum a vsetko je tak ako si to predstavujes.
Ak chces zmenit jeho, tak zmen najprv seba. Vydieranie je extrem. Treba ist pomaly ale isto dopredu.
Skus sa poradit s dobrou psychologickou, nech ti poradi nejake finty, lebo si vidis len lasku alebo nelasku.

Andie_Andie

Dokazuje ti ako ta velmi miluje? A cim? Tym, ze ta ma uplne v pazi a ignoruje ta? Aj ja som takeho mala, dokonca mi niekolko dni nepisal ani ked musel zehlit klamstva, na kt.som mu prisla (coho dosledkom mal byt rozchod o kt.vedel ze moze byt, a jednoducho to tak sam chcel, tym ze sa odmlcal a cakal, ze sa tym prestanem zaoberat, az som mu ten rozchod nakoniec natvrdo predlozila, lebo nemalo dalej vyznam udrziavat nieco iba z jednej strany). Byt pri niecom pristihnuty, popierat to, potom si vymysliet smiesne detinske verzie ako to bolo a nakoniec totalny nezaujem snazit sa zehlit to... Moj ty boze a ze clovek po 30tke.

Cindy35

vies, mozno ste v odlisnych stadiach zivota. to sa casto stava. mozno sa este nechce viazat. a ked sa bude chciet, vezme prvu, ktora je po ruke. vacsina manzelstiev nie je s velkou laskou