Potrat vo vani

Príspevok v téme: Potrat vo vani
miminko

Mam 15 a bola som tehotna s hruba 3tyzdne a nemohli sme si to nechat kvoli veku a tak tak som isla.do horucej vody a potratila som isla zo mna krv dajake kuski stalo sa to vcera a mam zavraty a boli ma brucho posva a stale ked idem na vecko tak ide zo mna krv. co by som mala robit aby mi bolo lepsie lebo ani ku lekarke nemozem ist s tym, lebo nikto nevedel o tom
................................................................................

ZDRAVIE.sk odporúča:

Potrat, príčiny vzniku a liečba
Viac na www.zdravie.sk

zewa

Chod za mamou alebo lekarkou ako tu uz pisali. Nikomu nemusis hovorit, ze si potratila i ked mi je to zahadou, ze ako si prisla na to, ze z horucej vody, ale dobre. Mame povedz, ze krvacas mimo cyklu a boli ta brucho, vezme ta k lekarke.

trubka007

pane bože dievča choď okamžite ku lekárke, veď môžeš aj vykrvácať alebo dostať nejakú infekciu, chceš zomrieť kvôli jednej chybe? :(

hyori1

No dobre nebudem to komentovať. Prišla si sem po radu tak ti ju dávam. Choď s tým za niekým. Za svojou mamou, sestrou ak máš,...Alebo rovno k tej lekárke. Skončíš pri nej tak či tak podľa toho čo píšeš. :/ Rada rovesníčky...