Čo robit aby som zabudla...

Príspevok v téme: Čo robit aby som zabudla...
qwetinkqua

ahojte

skusala som vsetko, odlucenie, ignoracia, obcasne ozyvanie sa, sport, jedlo...
proste neviem ho vypustit z hlavy ajked viem ze ho nemilujem ale proste neviem na neho zabudnut :(

poradte nieco :)

neboli sme nikdy spoli ale par mesiacov nam bolo spolu velmi dobre az pokial som sa nenamotala a potom on ustupil,..bolo to davno a ja odvtedy akokeb yosm bloknuta voci vsetkym ostatnym muzom..

viem ze to nema vyznam ale moja mysel je furt inde...

jedulka

Květinka a co vlastně chceš, vždyť jsme tady s tebou když je ti na hovno!Neudělali jsem nic víc než že jsme se snažili ti odvést pozornost. Nemůžeme za to, že si se nepřidala, ulevilo by se ti.
Podívej, život je o tom, rány dávat ale taky dostávat.Ty jsi jednu kopačku pořádnou dostala,bolí to, to tady ví každý, ale rány se hojí,bereme na ně ATB nebo léky od bolesti.Nejhorší na takovéhle téma, někomu vysvětlit, že za pár let to budeš vidět úplně jinak, nemluvě, že budeš i ráda, že odešel ...ale k tomu musíš dojít a né se hroutit.

quentinkqua

@ Ninka:
sme kamarati, obcas sa ozveme jeden druhemu, ideme do kina a tak, sporty...ale uz vyse pol roka sme sa nevideli, som aj rada, lebo som si povedala ze aspon prestanem na neho mysliet, ale....

viem, ze ho mat nemozem, lebo on nechce. viem, ze chcel a vtedy i to daval najavo ale potom z nicoho nic ustupil...mylsi, ze si uvedomil ze nechc vztah a chce si uzivat avsak mi to nepovedal na rovinu...

je vela dovodov preco by som s nim par nechcela byt, zopar dovodov aj preco by som ho chcela, ale viem ze je to nezmysel....mam aj vela aktivit aj kamaratov ale proste mam ho v hlave stale...

@ OSTATNI...ja som nic nevymazala :) nemam az take pravomoci a dakujem aj za hudbu aj za vsetko, avsak ja som v pohode navonok. a ten otras mozgu by bol dost super :)

ninka ninkov

Akoby si mi pripomenula mňa...Ty si doňho zamilovaná...o to je to horšie, keď chceš naňho zabudnúť...To sa nedá hneď, chce to čas, je len na tebe koľko. U každého to trvá inak, u niekoho dlhšie, u niekoho kratšie...Ono to záleží aj na tom, ako veľmi ho máš rada a v tomto prípade to zrejme nebude len prvotné poblúznenie alebo len niečo ako chvíľková túžba ale musíš rátať s tým, že nikdy úplne nezabudneš, ale zvykneš si časom a potom si uvedomíš niekedy, že už je to dobré a tvoj život je o čosi jasnejší, že ty si už v pohode, aj keď tam vždy bude ešte stále ten kúsok toho, že si ho mala rada a keď sa niekedy stretnete spomenieš si na to, lenže to je tak proste...Niekedy si hovorím, že by sa mi hodilo trochu tej bezstarostnosti niektorých mojich kamošiek, ktoré sú v pohode a idú z jedného vzťahu do druhého, ja taká nie som...Vieš, odmilovanie môže trvať aj 2 roky, kým nestretneš niekoho, kto ťa očarí, vdýchne ti nový obzor, novú iskru a ty zistíš, že môžno to tak malo byť (aspoň u mňa to tak bolo)...Ja som s ním tiež nebola pár a teraz si hovorím, že je to dobre, pretože teraz by som už ani nechcela...Čas ľudí mení, aj keď si najskôr myslíš že to nepôjde a stále naňho musíš myslieť...Obaja sme boli odlišní až príliš a neľutujem to, že z toho nič nebolo. Raz to pochopíš možno aj ty. Podľa mňa by si sa mala sústrediť na niečo iné, nájsť si nejakú obľúbenú činnosť, stretávať sa s kamarátkami, inými ľuďmi, skúsiť niečo nové a ono to príde samo, len sa toho neboj. :-) Ale si si istá, že naozaj chceš sa odmilovať? Píšeš, že ho nemôžeš mať, ale vo väčšine prípadov je to tak, že si myslíš že nemôžeš...ale pritom môžeš mať všetko, čo len chceš ale nesmieš sa báť o to bojovať a vzdať sa hneď...si si istá, že chceš zabudnúť? Predsa len z toho, čo tu píšeš som vycítila ešte kúsok nádeje. Naozaj je to už také, že si si istá tým že už len toto je najlepšie? Vieš, je to na tebe, je to tvoj život a rozhodnutie...najskôr si musíš byť istá tým, že chceš zabudnúť...

Sejla

No práveže nič také len že m sa stretneme a či sa chce pridať a tak:) ale aj toto mi zmažú lebo už tu chatujem s tebou, tu je prísny režim, chápeš ako na psychiatrii, pacientov by to mohlo vyrušiť :)

Sejla

Ja som mataske napísala odpoveď, ale neviem prečo to bolo zmazané. V tom prípade zmažte aj jej/jeho reakciu, keď nemám nárok na reakciu.

Sejla

Kvetinka, ja som ti dala rád niekoľko, aj hudbu, ktorá zvykne pomôcť mne, samozrejme nie vyliečiť ale pomôcť aspoň nachvílu. Ale ok, zrejme si potrebovala niečo iné. Každopádne, snažila som sa...