Psychická tyrania, nebezpečné lieky, úzkosť, panika, mizéria...

Príspevok v téme: Psychická tyrania, nebezpečné lieky, úzkosť, panika, mizéria...
darkomnia

Ostať doma v psychickej tyranii prerastajúcej do fyzickej podoby, kde aby som prežila musím brať antidepresíva a ďalšie lieky, ktoré by sa brať spoločne nemali alebo ísť to oznámiť a dúfať, že všetko bude lepšie?

Mám 16, bola som fyzicky týraná (škretenie), psychicky (potláčanie morálnych hodnôt, ľahostajnosť, nedôvera, špina, smrad, bordel, asocializácia), prešla som si šikanovaním, alkoholizmom, znásilnili ma, nedokážem normálne jesť (buď sa prejem a časť vyvraciam alebo dokážem deň nejesť a následne mám vlčí hlad a viete ako skončím, lieky tie stavy zmierňujú). Nedokážem takto žiť. Zabila by som, mám v sebe množstvo hnevu, skazených myšlienok, sledujú ma, nemám súkromie, odmietam takto naďalej žiť a moja mama sa zaujíma len o žranie a špinavé prachy.

Klamstvá, bezduchosť, nezáujem...

darkomnia

Jedulka,
cením si tvoju ochotu. Nečakala by som, že by mi sem niekto mohol poskytnúť takú razantnú pomoc. Ako píšeš, pozhováram sa s našou doktorkou, budem premýšľať, pretože je to kritické.

Slnovrat, aj to. Sáčky, igelitky, suché rožky, potraviny po záruke... :/ Povie nech si to upracem. Pri tom vo svojej izbe, ako jediná mám čistú podlahu, okná a pod. Ten smrad a nečistotu nestrpím.

Vysťahovali nás vďaka bordelu a zničenému bytu mnohokrát, cez 16 určite. Bývala som v domoch, bytoch, na ubytovni. Ani tento bytík nie je náš. Nuž.. Napíšem ako to pokračuje, keď uskutočním rozhovor.

Problémy preberám na seba, nemusím... Ďakujem za radu. Nápomocná. Nebrať si ich výkyvy osobne.

Všetkým vám ďakujem za reakcie, čiastočne ste mi pomohli, no je to na mne ako sa ku tomu zachovám. Jednoznačne to ale takto nechať nemôžem!!!

slnovrat

Ty si veľmi chytra holka a dostaneš sa z toho. Len to nesmies vzdať, musíš vymyslieť ako a prijať pomoc, lebo si ju zaslúžis a potrebujes. Zabudni na to zlé, čo je už za tebou, a sustred sa na to, aby si sa mala lepšie.

p.d.

Vyjadrim sa k tomu, co napisala zakladatelka temy. Ja by som sa obratil na urad prace socialnych veci a rodiny.
Reakcie mozu byt rozne:
extrapunitivne
intropunitivne
impunitivne

Mexy

Matku a rodinu nezmeníš - vlastná skúsenosť. musíš myslieť len na seba, nestrácaj čas s nimi. a vymeň psychologičku