Neuveritelna bolest

Príspevok v téme: Neuveritelna bolest
sima000

Dobry vecer,mam velke bolesti zubov,oci,lica ,hlavy,chrbtice..mam aj tetaniu diagnistikovanu pred 3 rokmy,neviem ci to je od toho ..uzivam magnezium B6 ..uz ani tabletky najsilnejsie nepmahaju,pred troma rokmy to vsetko zacalo,z nicoho nic som mala stavy na zosialenie,trhala,buchala som sa o zem,to neuveritelna bolest,potom sme isli na vysetrenia a tam my zistili tetaniu ale aj ze som \"asi\" prekonala zapal stredneho ucha..nevedeli presne cim to je,povedali ze moze to byt tetania ale aj viacero ineho..odvtedy mam taketo stavy miernejsie ako kedysi ale su stale..neda sa s tym normalne zit,nemozem sa smiat,musim sa vyhabyt naladovym ludom,stresu ,lebo my vytvara akonahle ked je stres alebo nieco take strasne napetie v mozgu,citim ako sa to normalne tie svaly scvrkuju..neuveritelna bolest..neviem od coho to presne mozem mat..musim si davat pozor na prievan lebo potom to je katastrofa..stale som nejaka chorlava stale nieco nove a nove cosi...nedokazem s tym zit...neviete prosim vas co to je za svinstvo?som sama kto to ma?

sima000

dakujem vam rady ..morfium viem co je takze to zatial nepotrebujem..doplnim prisun vitaminov a mineralov a pojdem na vsetky vysetrenia..dufam len, ze to nebude nic vazne a bude to liecitelne,lebo do konca svojho zivota takto s takymito bolestami a s takym zivotom ako mam ja ZIT nechcem..

RNG

Stres prinasa aj hyperventilacnu tetaniu,preto je dolezite sa destresovat co najviac, pozri cez Google.sk pod rng stres pripadne aj spanok ako na to.
Tetania je ale obvykle z nedostatku vodicov elektriny v nervoch tj mineralov ako Na, K Ca Mg, a dokonca aj Zn. Na zlepsenu absorbciu tychto si treba napravit travenie, alebo aspon brat zmes mineralov na kosti a vitaminy D-3(2000 az 5000IU) a K-2(100 mikrogramov) ,, pripadne aj spirulinu, co umozni lepsie zabudovanie mineralov do nasej velkej zasobarne, kostry

RNG

Nuz neviem z coho to vlastne je, ale neuroborelioza sa neda vylucit, aj ked bol clovek uz na boreliozu lieceny a aj ked su momentalne krvne testy negativne. Zialbohu borelie su zakerne a casto preziju aj atb liecbu.Tam odporucam doliecovat sa najma extraktom z olivovych listov a dlhodobo=mesiace, davkami 2 x 150 mg oleuropeinu. Intenzivna liecba je ale 3 x 300 mg oleuropeinu a 2 x 600 az 1200 mg NAC na odmaskovanie tych potvor, pripadne aj 3 x 120 000 IU serrapaptazy, co tiez pomaha odmaskovat a cistit telo.
Mozu to byt aj virusy rozneho druhu, kde odporucam si zvysovat viralnu imunitu, co radim dnes vlastne kazdemu, lebo svetom idu rozne vlny virusov coraz castejeie a mnohe z nich sa v tele udrzia do konca zivota a "striehnu" na oslabenie, aby sa mohli prejavit robenim roznych skod v tele. Viac cez Google.sk pod rng herpes, kde som uviedol plno antiviralnych v poradi podla ucinnosti, zhruba, od najslabsich po najsilnejsie

ni-ka

no neviem,pisala ze jej to robi stres a naladovi ludia...zeby toto ovplyvnovalo encefalitidu?to sa mi nezda...a okrem toho,pri encefalitide su tie priznaky v kuse a nie len pri stresovych situaciach

jedulka

kamil,ale přivedl jsi mě na jinou myšlenku, co encefalitida?

Druhá fáze onemocnění se uvede nástupem krutých bolestí hlavy, které jsou provázeny horečkami. Nemocný je světloplachý, přidává se nevolnost a zvracení. Příznakem poškození nervového systému je ztuhnutí svalů na šíji, svalový třes, nervové obrny, závratě, poruchy spánku, poruchy paměti a dezorientace. Tento akutní stav trvá 2 až 3 týdny. Poté obvykle dojde k postupnému zlepšování stavu.
Přibližně u jedné třetiny infikovaných pacientů první fáze chybí a onemocnění se již ze začátku projeví závažnými příznaky druhé fáze.

Trvalé následky
Asi u jedné čtvrtiny nemocných dochází ke vzniku trvalých následků. Patří k nim například obrny horních končetin, chronické bolesti hlavy, poruchy koncentrace, nálady nebo spánku, snížená výkonnost a deprese. K úmrtí dochází pouze ve výjimečných případech.

jedulka

migréna začíná horkosti v zátylku...to už by si musela všimnout,to si nedá nevšimnout....
borelioza, jestliže byla diagnostikovaná,tak musela být i léčená ATB, měla jsem jí,vím že to stačí ...
tohle bude nějaké jiné svinstvo a každý nápad je jistě dobrý ....
Nejdřív si ale ošetři ty bolesti at se z toho nezblázníš,to se ti totiž taky může stát ...
další nápady lidičkové ....

kamil

Pocuj
nemala si niekedy diagnostikovanu boreliozu? Nemal si kliesta v minulosti?

No ale podla tych priznakov ze to je dislokovane na hlave by som povedal, ze skocit Neurologovi a spravit CT hlavy a krku
kamil

ni-ka

a nemas to migrenu?aj ta nastupuje pri strese a zmenach nalady,je to zachvatova bolest,postihuje nervy, svaly,vsetko je ako v krci...

jedulka

www.reflex.cz
nádor nebolí až když metastázuje ! Zkus tohle jestli se to vůbec ukáže.Nikdo ti nepíše né, že by to lidi nezajímalo,ale tvoje bolesti neumějí ani definovat lékaři,tak co mi s tím tady laici.Prostě nikdo neví jak ti pomoci.Ještě se zkus zeptat na názor RNG, jestli nemá nějakou spásnou radu.Ale pochybuju, on by si tě už vyhledal sám.Já mám jen jedinou,která zabírá. jedulka@centrum.cz