Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

UK - doktori

fskdh

chod hned rano k gp a aj tak to zrejme v pondelok bude uz viac ako 20 dni krvacania nie? tak by ta hned mal odporucit ku gyn. ale zas boh vie ako dlho to bude trvat kym sa k tomu gyn. dostanes. chod si este teraz kupit aspirin a vitamin c

Sejla

No tu v anglicku aj keď porodíš, na druhý deň ťa pošlú domov :D To si radšej zaplatím na SVK, ako tu mať niečo s gynekologmi

chalice

Vsak ja viem naco sluzi paralen, ale ona sa na bolesti nestazuje, ona krvaca a z toho jej je zle. A magnezium tiez nieje vhodny, len by ju este viac utlmil a bolo by jej horsie. Ona potrebuje zastavit krvacanie a doplnit zelezo. Urcite ho ma velmi nizke.
K tomu systemu na UK len tolko, kamoska tam robila a bola tehotna, zacala krvacat, vzali ju do nemocnice, potratila a vobec ju necistili ako to robia tu na SVK. Ze vraj organizmus si poradi sam, cistenie sa u nich nevykonava, ked zena potrati.Spatne ju vzali az ked zacala mat horucky.
A my nadavame na slov. zdravotnictvo...

Sejla

hvchj ja som v uk tiež, ale gynekologlvi chodím radšej na SVK. No raz som normálne v jednej ich polyklinike videla gynekológov, čo ordinovali do štvrtej tuším, len bolo treba zavolať. Hmm neviem, ja keď som mala problém vždy som takto išla do walk in centra alebo gp, trochu som prehaňala, ale asi som mala šťastie na doktorov, lebo vždy ma poslali aj sami od seba, dokonca raz mi aj sanitku zavolala kvôli nespavosti :D