UK - doktori

kjskdfh

paralen by jej dali na bolesti. mojej kamoske ho dali ked bola prave pred potatom a mala silne bolesti. potom ju poslali domov potratit, ze vraj je to prijemnejsie pre zen ako potratit v nemocnici..

bbzcch

toto tu neznasam , tento zdravotnicky system. ti "lekari" gp maju vzdelanie na horsej urovni ako student strednej skoly. a clovek moze aj umriet a ich to ani netrapi

gsjdhd

alebo si zavolaj zachranku ze odpadavas a ze silno krvacas a mas velke bolesti, ale tam tiez riskujes ze ak ta vobec vezmu do nemocnice tak ti daju paralen a bejake magnezium a poslu ta domov

jalulu

Určite pôjdem, no keď som bola naposledy, v stredu, tak som vravela že mi je proste zle, že sa cítim veľmi malátna, že pokiaľ som v robote, potrebujem veľmi často pauzu, pretože nevládzem a je mi na odpadnutie a GP mi len povedal, že to je normálne pri menštruácii

hvchj

sejla, tu gynekologovia len tak neordinuju ako na svk ze prides a on tam aj bude. pacienti tam chodia len na objednanie takze ani lekar tam nieje cely den.
tak si najdi sukromneho ale ten bude drahy. pisala som ti aj do tej druhej temy. ak mas fakt silne to krvacanie chod k gp v pondelok a prehanaj ze mas velmi silne bolesti a krvacanie a ze sa citis na odpadnutie a tak

jalulu

Bola som na tzv. pohotovosti a povedali mi, že v pondelok ráno mám ísť ku GP a že ten ma odporučí na gynekologiu.

Sejla

To sú hovadá, však si zisti, kde je gynekológ a choď tam bez odporúčania, na recepcii ju presedč, že je to urgentné. Pokial nebudú mať plno, zoberie ťa podľa mňa..

zfcb

chod do walk in centra nhs. povedz o co ide a aj trochu prehanaj. na nete najdes zoznam. nepij vela orange dzusu, radsej si kup vitamin C, a davaj si velke davky. aj 1g denne. najlacnejsi ho maju v asde

jalulu

Môjho GP tu mám, ale ku gyn. ma poslať nechce, lebo že vraj je normálne že krvácam tak dlho. Že pokiaľ to bude trvať viac ako 20 dní tak mám prísť. Povedal mi že pomoc gynekológa nepotrebujem. Len mi povedal, že mám piť veľa orange džusú a že pokiaľ mám bolesti mám si dať ich obľúbený paracetamol