Pokazene jazdy v autoskole

Príspevok v téme: Pokazene jazdy v autoskole
doktor666

mam 30 rokov a konecne som sa odhodlal spravit si vodicak. Problem je v tom ze teoria mi nerobi problem testy mam stale na 53-55 bodov len s jazdamy je to hroza :-((( Nepozeram na znacky, nepocuvam instruktorku, po prichode na krizovatku mam okno a neviem kto ma prednost, stale sa sustredim na to aby mi auto neskapalo a nevnimam nic okolo seba. Mali ste aj vy nejake problemy na jazdach alebo vam to islo od ruky??? 5 jazd je za mnou a stale to je horsie a horsie :-(((

anka89

ja som si robila vodicak ked som 45 rokov a zvladla som to a to som tremistka a poriadna bola si na trenazeria ak ano ako ti to tam islo a vela zalezi aj na instruktorovi ak je nervak tak je zle ja som to tak citila ak je v pohode a povzbudi ta a nebude ta deptat na kazdej blbosti lebo jedneho som takeho mala ked som mala s nim jazdu mala som po nalade do zakruty ked sme isli sa na mna tlacil chcel mi krutit volantom ale som mu povedala ze ja mam svoj priestor volantom nech mi nekruti a ze ty instruktori pred nim sa neboja so mnou jazdit a od vtedy som mala od neho pokoj vodicak uz mam skoro 2 roky a som rada ale ked budes mat na skuskach policajta to je uz ina kapitola ,vela zdaru neboj zvladnes to

jedulka

já už jsem jednu nehodu jak říkáš plechařinu měla.Byla ošklivá zima a všude plno ledu,jela jsem opatrne po hlavní, měla jsem přednost a do mě vrazil dědula,nebyla možnost se srážce vyhnout,shora jel nějaký splašenec,zabrzdit bych jsem taky nestačila a on to na tom ledě taky nestačil ubrzdit.A bylo lepší s ťuknout s tím dědulou jak mu předjet a vlítnou do toho magora v protisměru.Někdy máš jen vteřiny na rozhodnutí:-)

deloyca

nehody kvitnú v každom veku
u starých sú to väčšinou plechariny
u mladých ťažké,niekedy smrteľné
ja som stred..zatiaľ ani smrteľné ani plechy:D
ale je to v ľuďoch,niekto to má vrodené,niekto je antitalent
a môže mať prax aj 50rokov,ja to ako spolujazdkyňa vycítim na prvom kilometri..
a je jedno,či je chlap alebo žena
P.S. mám jedného brata stredného veku,bez vodičáku,neviem si ho ani vo sne predstaviť sedieť za volantom
ináč je veľmi šikovný a zručný

Castiel

Postupne sa do toho dostaneš hlavne to netreba prežívať ale s kľudom tiež som na začiatku zmetkoval ale človek sa pritom musí uvoľniť a hlavne poradím pri skúškach dávať pozor až do konca kým nezaparkuješ lebo väčšina policajtov sú mrchy a za hocičo ti to nedajú.

jedulka

deloyca...to samé uvidíš i v Německu, to je v lidech.Když tady může jezdit každej jak idiot a je těžko obzvlášť na dálnici dosažitelný,tak to tady taky vypadá.Jinak většinu nehod alespoň u nás způsobí právě mladí lidé....

jedulka

deloyca :D:D:D tak vidíš jaký jsou tam pitomci:D:D:D podívej já tam mám dceru,vdanou se dvouma vnoučaty,tedy moje vnoučata a myslím si svoje o lidech v USA ... nikomu ovšem svoje názory nijak nevnucuji ...

deloyca

jedulka
..k tým "americkým pitomcúm"
jazdila som v r.2009 skoro mesiac v Chicagu,ale žiadnu nehodu som tam nevidela
P.S...jednotka,dvojka sa tam radí len výnimočne,skoro všetky autá majú automat

jedulka

deloyca ..ano máš pravdu, řízení mě baví, mám to ráda.Nejlépe se učí na škoda 103,to je lahoda,takové tyčka s kuličkou nahoře místo řadící páky,hmm:-))))
Opravuji USA tam jsou takový pitomci jiní, že nemají ani řadící páku a potřebují automatickou převodovku :-)))

jedulka

doktor666, udělej to tak jsem jsem ti radila.Nikdo učený z nebe nespadl!!!Pěkně hezky v klidu.Musíš umět vnímat motor auta tak dobře jako dýchat.Je jen na tobě jak to zvládneš.Když nezvládneš ani já bych tě na cestě nechtěla potkat:-)))ale všechno jde když se hodně chce!