Neschopní doktori?

Príspevok v téme: Neschopní doktori?
Swetlus

Máte niekto skúsenosti s doktormy, ktorý majú "na háku"?
Stretli ste sa s tým, že sa cítite zle, je vám na nič, máte rôzne príznaky, prídete doktorovy a on vám dá sirup od kašľa?
Ja si to všímam čoraz častejšie, prišla som k ortopédovy s bolesťami, plochými nohami a on sa na mňa ani nepozrel, predpísal mi ortopedické vložky, a poslal preč. Mám podozrenie na jedno gynekologické ochorenie, mám všetky príznaky a keď som s tým prišla gynekologičke, namiesto toho aby ma vyšetrila a spravila mi nejaké testy, ma vysmiala. Už aj moji známy majú podobné skúsenosti.
Má niekto takéto skúsenosti? Podeľte sa s tým prosím, a ak má niekto nejaké rady.. Ďakujem

anka89

najlepsie je doktorom za 1 razitko si vypyta 1,30 bez blocku a keby mi aj blocek dal kolko vlastne zaraba ked za 1sekundu berie 1,30 a to je obycajny obvodak chudobny ako si sami vravia

Bublinka-Sendy

Ahojte.....tiez mam jednu takúto malú prihodu s lekármi......jedným časom sa mi pustala krv z úst.....nie zo žalúdka ani s dasien ale akoby niekde zhora ako ked hlieny zatekaju......pani lekárka sa na mna ani nepozrela len napísala recept a dovi......samozrejme nepomohlo ......nakoniec som pri jednom takom krvacani stratila vedomie a skončila v nemocnici kde zistili prasknutu cievku......co k tomu viac dodať ......

jedulka

NEnormalna...úplně ti bude stačit ke štěstí v tvé práci tohle přesvědčení ako NECHCEM NIKDY dopadnúť ,toho se drž!Budeš alespoň vynikat z mnoha lékařů a pacienti to poznají.Teda zase soudím podle sebe ...to není dobré.Ale víš, jaké potěšení je jít za lékařem,který takhle uvažuje?Znám ze skutečnosti a v nemocnici...podáš mu ty správné informace, nic netajit a pak ho nechat myslet,když vidíš jak se mu melou všechny možné kombinace hledá to nejlepší řešení,tak to pohladí po duši, vždyť co je cennější jak život?

NEnormalna

(viem, že teraz som plná ideálov a život nebude vždy taký, aký chcem.. ale z vlastých skúseností, a aj skúseností blízkych-ktorých skoro lekári zničili buď ignoráciou alebo nesprávnou dg., viem, že chcem robiť aspoň čo to pôjde..)

NEnormalna

Nič nie je horšie, ako vyhorený doktor a premúdrelý pacient. A doktor je tým najhorším pacientom :D študujem medicínu (5. ročník) a som teraz na praxi (pediatria a interna), ale to, čo sa deje v našej nemocnici-no, aspoň mám živý príklad toho, ako NECHCEM NIKDY dopadnúť (teda, čomu sa vyhnúť, rozhodne neignorovať pacientov a ich problémy nebrať na ľahkú váhu). Niekedy je výhoda, ak si pacient sám naštuduje na internete nejaké múdrosti..no niekedy to môže práve uškodiť.

Blondula

vyse 30 rokov :D moja doktorka ,ktorej to bolo jasne hned od zaciatku sa skoro od radosti rozplakala,ked sa to potvrdilo :-)

philips

Dalsia z mnohych priblblich tem, ktora ma za ucel spochybnit doktorov.
Pre zakladatelku: tie priznaky na to gyn. ochorenie si si nasla na internete? Lebo mam pocit, ze odkedy sa rozsiril internet, tak kazdy z vas je majster lekar....