Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dlho sa mozu uzivat probiotika

chipita

ja kupujem swiss lactobacily 5 tie su tepluvzdorne? lebo v lekarni ich tiez skladuju len tak a na krabicke je napisane ze po otvoreni sa maju skladovat v chladnicke takze ja ich mam v chladnicke az ked ich donesiem domov.

odpovedam- nevies mi poradit este nieco na precistenie criev (na odstranenie tych nahromadenych nanosov)? zatial som nasla len lanove semienka a inulin + probiotika - co este by si mi poradila

odpovedam

To je hlupost, ze creva nebudu produkovat probiotika. Ved creva probiotika predsa neprodukuju :-). Nie su to latky, su to zive organizmy, ktore musia same crevo osidlit, aby sa tam dostali. V creve za vhodnych podmienok sa rozmnozuju, to je sposob, ako sa zvysuje ich pocet. Osobne si nemyslim, ze sa nimi da predavkovat. Skor je velmi tazke ich zive v creve udrzat.

Po prve preto, ze ked uzivas probiotika, MUSIA byt entericky chranene obalom, inak cestu do creva neprezju, zabiju ich kyseliny v zaludku.

Po druhe, ak probiotika nekrmis (kedze su zive), tak sa nerozmnozia a umru. Treba denne uzivat mikrovlakninu.

Po tretie, probiotika musia byt skladovane v chlade. Osobne nadavam lekarnikom, ked vidim probiotika volne na policke v lekarni. To ich potom rovno kupim mrtve. Preto kupujem sice velmi drahe, ale tepluvzdorne probiotika.

Jednoducho probiotika treba vediet uzivat, inak len za ne vyhadzujes peniaze.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.