Silné bolesti hlavy

Príspevok v téme: Silné bolesti hlavy
alfik

Pekny den prajem, chystam sa k lekarovi, no chcem sa predtym nez k nemu pojdem spytat Vas tu na fore.

Uz dlhsi cas mavam bolesti hlavy, ktore su dost silne, napina ma pri tom aj na zvracanie, je mi zle, nechuti mi vobec jest, pit len malo, bolest pretrvava aj cely den, musim len lezat lebo je mi strasne zle. Bolest nastane bud rano, alebo vecer, no niekedy aj pocas dna a najhorsie je to ked som v praci. Proti bolesti som braval ibalgin, ataralgin. Tieto lieky mi najprv zabrali no neskor nie, bolo mi po nich este horsie-zvracanie. Bol som preto u lekara a aj na neurologii, kde mi predpisali quarelin, cinie. Po uziti quarelinu bolest presla, diagnoza-migrena bez aury. Pred tym, nez mam bolesti hlavy sa citim divne, neviem to opysat proste divne. Lekarka na neur. ma objednala na EEG vysetrenie, na ktore idem 22.8.

Dalsim problemom je, ze mavam bolesti na lavej strane hrudnika, niesu silne, no niekedy ma zacne boliet v strede hrudnika no bolest je dost silna, docital som sa, ze to moze byt infarkt, no studeny pot nemam, je mi trochu zle, tazsie sa mi dycha, no bolest po niekolkych min. prejde. Pocas bolesti a chodze citil bolest aj v lavom ramene.
S tymto som u lekara nebol, no chystam sa. Davnejsie je to uz asi 5r mi lekarka zistila selest na srdci, bol som aj na ekg no vraj je vsetko v poriadku. Bolest v hrudniku-v lavej casti niekedy trva aj cely den, no nieje silna. Pocul som, ze priznakom infarktu je aj akoby pocit plavania pri lezani a presne toto mavam, proste lezim v posteli a mam taky divny pocit akoby som plaval. Mavam aj dost silne busenie srdca, no tep mam cca 70 za min. TK: 130/90. Dost zle spavam, hockedy sa v noci prebudim a aj hodinu lezim a nemozem zaspat, potom zaspim a znova sa zobudim, vstavam v priemere o siedmej, no to uz od 5 nespim, len lezim, spavat chodim v priemere o 23., kedze mavam denne aj poobedne zmenyv praci, ked pridem z prace o 14.30 a lahnem si chcem zaspat, nezaspim, len lezim v posteli.

Mam aj poruchu stitnej zlazy, bol som cca pred 3 rokmi v Lubochni na vysetreni no vraj je vsetko OK, mam zvysene TSH-7,68, co by mala byt znizena cinnost stit. zlazy, comu nasvedcuje aj moja vaha 62kg a vyska 184cm. Nie a nie pribrat.

Dalsim problemom je, ze mam skoliozu chrbtice a performaciu hrudnika-neviem ci som to napisal spravne. Bolieva ma chrbat, hlavne krcna chrbtica. Chodieval som na ortopediu v Ruzomberku, rehab. no je to uz davno a odvtedy sa to nesledovalo.

Malokedy sa citim dobre, teda uz ani neviem ako je sa citit dobre, rano ked sa zobudim, citim sa akoby som mal 100rokov, unaveny, mam take divne tlaky v hlave no bolest to nieje, niekedy ma tak pichne v lavej alebo pravej strane hlavy, citim divne, je mi tak akoby tazko, vladat vladzem, no nieje to ono ako ked mi bolo 15r, teraz mam 27.

Tieto problemy mam uz asi 7r, no nejak som to neriesil ale uz ma to fakt se... Viem je toho dost a mal by som palit co najskor k lekarovi co aj spravim, no chcem sa predtym spytat, ze co by to mohlo byt. Dakujem za odpoved.

miskahriska

ahoj aj ja mam dost silne bolesti hlavy a bola som ta zufala ze som si namyslala nador tak som sla do nemocnice nakecala im ze som spadla z motorky ale to som klamala aby mi spravili CT CT bolo ok no hlava stale boli 13 novemra som objednana na mag.rezonanciu tak uvidim neurologicka vravi ze mi to netreba ale mam ist pre vlastnu spokojnost aj ja mam od dectva skoliozu neurologicka vravi ze ta bolest hlavy je stoho drzim palce