Ked dôvera k ženám zmizne

Príspevok v téme: Ked dôvera k ženám zmizne
rišo151

Ahojte,neviem určite niesom jediný kto má takýto problém, že po viacerých skúsenostiach so vzťahmi to vždy dopadlo podobne.... Mal som 2 normálne dlhodobejšie vzťahy a pár takých kratších. Stále som bol pozorný, lubil som tu osobu a nedal by som si ju za nič zobrať a nikdy by som jej neubližil. Ano mam aj zlé stránky ale tých sa snažím vyvarovať vo vztahu a minimalizovať ich aby ta druhá osoba bola spokojná a štastná..tak to bolo aj teraz,celkom 9 mesiacov vztahu. Pomahal som jej aj finančne aj vo všetkom snažil sa, miloval ju aj milujem...lenže ona šla na mesiac preč a ked sa vrátila oznámila mi že sa so mnou rozchádza z pre ňu vraj doležitých dovodov ktorým som uveril, bola to chyba...klamala mi vo všetkom, dnes ráno som zistil že nič z toho nieje pravda a po 8 dnoch od rozchodu už uteka sa inym a hned ho chce do postele...a to sa mi stalo stále že dievča vždy si našlo ineho a na mna sa uplne vysralo..a stále to bol nejaky namysleny trtko ktorý nemá zaujem o vztah a chce si len vrznuť....neviem ale začinam mať pocit že je to choré toto všetko a prestávam veriť ženám v tejto oblasti lebo zatial stále som sa len popálil..nepijem nefajčim a som na to hrdý, ps:niesom nábožny som poloateista....ale proste nechapem čo sa to dnes deje...mam pocit že už nenájdem normalne ženu lebo jej nedokažem veriť....stále ma bolí ten predchádzajuci vztah kedže dnes ráno ked som všetko zistil som ju poslal cez telefon do pi* a že ju nikdy nechem vidieť...neodsudzujte ma prosím....ale večšina by sa takto zachovala kebyže po takom ojebovaní zistí toto.....poradte mi čo mam robiť? ako sa naučiť veriť ? alebo mi dokážte že ste tu ešte aj normálne ženy :/

Agnes998

Samozrejme ze su aj normalne zeny, zrejme si mal len smolu. ale poznam nejeden par, kde muz je taky ako sa sam opisujes a maju zeny co si ich vazia. Vyberaj si skor obycajne zeny, nie nejake dokonale krasavice, tak budes mat vacsiu sancu najst pekny vztah

flegma

tak, ako su stale este normalni muzi, najdu sa aj normalne zeny, len sa to tazko hlada pomedzi vsetky tie buriny a plevy :)